Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Tudom ez durva kérdés..de most úgymond kísértésben vagyok,meg hajt a kíváncsiság is h milyen lehet más pasival az ágyban!Régóta együtt vagyok vele és Ő volt az első is:) Sajna a kapcsolatunk már nem régi,de azért megvagyunk.A neten ismertem meg az illetőt és kedves nagyon,csak én eddig még nem mertem belevágni...pedig vágyok rá-tudom most sokan le r.bancoznak de biztos nem én vagyok az első meg az utolsó sem h ilyet érzek.

Nekem kell eldönteni h megéri e,és utána titokban tudom e tartani :) Nehéz kérdés!


2013. jan. 6. 13:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
DE MIÉRT NEM SZAKÍTASZ, AHELYETT, HOGY MEGCSALOD???
2013. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Inkább kezdjetek új életet addig, amíg tányérdobálás nélkül is le tudjátok zárni a kapcsolatot és képesek lesztek jóban lenni utána is. Már csak a gyerek miatt is.

Így mind a ketten tiszta lappal indulhattok.

Másképp csak a probléma halmazzal úsztok együtt, ami nem vezet jóra csak növekedni fog

.

Egyébként hidd el a gyerekeknek olyan radarjaik vannak, hogy na! Ha nem is tudja megmagyarázni de érzi, hogy valami nem kóser és ez nem fog jót tenni a lelkivilágának.

Ha együtt maradtok mindent meg kell tennetek a kapcsolatért ha még éreztek egy kis szeretetet, tiszteletet egymás iránt de ha nem megy akkor külön úton egymást támogatva, összefogva kell továbbmenni, ha ezt meg tudjátok oldani.

Másodszor meg inkább óvatosabban, körültekintően válassz.

Dönteni mindenképp kell mert gondolom ez így nem fog sokáig menni.

Mellesleg: nem ribizlek le de azért ha a férjed újítana be egy új bőrt akkor őt minek neveznéd? Nem hinném, hogy pozitívan értékelnéd az akciót...belül azért sajogna rendesen nem?

2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Mivel már nem 1 hete járunk..és nehezebb,közös minden :)

És ahogy írtam csak kíváncsiságból tenném,ha egyáltalán lesz bátorságom megtenni,de biztos nem jutok el addig!

Aki már meg csalta a párját tuti nem gondolkodott eddig ha nem belevágott..és sokan vannak ilyenek kár tagadni :D

2013. jan. 6. 13:33
 14/26 A kérdező kommentje:
Felmerült a válás,de a férjem hallani sem akar róla,pont a gyerek végett h normális családban legyen :) De akkor jó lenne ha ő is figyelmesebb lenne.
2013. jan. 6. 13:36
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor puszta kíváncsiságból kezd el újra felfedezni a férjedet, hátha találsz benne némi újat, amit nem mutatott meg mert már régen elsüketeltek egymás mellett.


A kíváncsiság mindig bajba sodorta az embereket.


Kíváncsiságból nem kamatyolunk. Van egy férjed, aki szeret. Vele kell új pózban, új helyen....stb.


Gondolj vissza a kezdetekre, mit szerettél benne, mért szeretted?

A szeretet nem marad meg magától azért dolgozni kell. Mindennap felfedezni benne a csodát, mindig ráeszmélni miért is jó ő neked.

Egyáltalán van elég időtök egymásra? A kényeztetésre, becézgetésre, egy kis idő kettesben?

A neten meg mindenki kedves a monitorok mögött.

2013. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Sajna nincs időnk egymásra,csak esténként ,sehova nem járunk el:( Együtt is csak akkor vagyunk ha elalszik a gyerkőc. Szeret? Hmm jól titkolja akkor csókol meg ha kérem,meg sose mondja,igaz nem az romantikus típus....mindig ezt mondja:"ha nem szeretne nem lenne velem" de az ezért még édes kevés.Sajnálom vágyok a szenvedélyre és elsősorban tőle,örülnék ha megkapnám :) Én is szoktam próbálkozni,nem vagyok önző h mindent ő csináljon a kapcsolatunkért:)
2013. jan. 6. 13:47
 17/26 fospuska ***** válasza:

nem feltétlen kell megcsalni,de tud segíteni. viszont cserébe elég kockázatos,nagyon meg tudja billenteni az embert, ha olyan partnert talál,aki pont azt nyújtja,ami a házasságból hiányzik.

szerintem egy életmódváltással is simán fel tudod rázni az embert. mittomén, járj el konditerembe, kezdj el valami olyan dolgot,ami kizökkenti a házi kandúrt a tespedtségből. ha van egy kis esze, észre fogja venni,hogy valami nem klappol.

2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát én így-úgy is adok magamra-legalábbis próbálom kihozni magamból ami telik :) De ő erre mindig azt mondja minek kiöltözni a sarki boltba,elég 1 melegítő is ááá,pedig egy farmer meg pulcsi még szerintem nem nagy estélyi :))

Majd lesz valahogy!

2013. jan. 6. 14:02
 19/26 anonim ***** válasza:
Hany cm és hány kg vagy?
2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
167cm,55 kg
2013. jan. 6. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!