Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Tudom ez durva kérdés..de most úgymond kísértésben vagyok,meg hajt a kíváncsiság is h milyen lehet más pasival az ágyban!Régóta együtt vagyok vele és Ő volt az első is:) Sajna a kapcsolatunk már nem régi,de azért megvagyunk.A neten ismertem meg az illetőt és kedves nagyon,csak én eddig még nem mertem belevágni...pedig vágyok rá-tudom most sokan le r.bancoznak de biztos nem én vagyok az első meg az utolsó sem h ilyet érzek.

Nekem kell eldönteni h megéri e,és utána titokban tudom e tartani :) Nehéz kérdés!


2013. jan. 6. 13:06
1 2 3
 21/26 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én inkább a kérdező korára lennék kíváncsi. Gondolom 20 vége, 30 eleje. Rendesen beszéld meg vele, hogy neked kell a szenvedély, a tűz, az érzékiség. Nem tudom hány éve vagytok együtt, de biztos vagyok benne, ha pl meglepnéd egy szexi fehérnemű együttessel [link] , ilyennel, vagy ehhez hasonlóval, az a halottat is feltámasztja és szétszed az ágyban. Ha meg egy idő után, a megfelelő erőfeszítések után sincs tartós eredmény, akkor meg hagyd ott és ne könnyebb utat, a ribancságot válaszd.
2013. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen jól gondolod 20 vége :) Több mint 10 éve vagyunk együtt.Jó kis ruci....de szoktam neki ilyen meglepetéseket okozni ez azért feldobja a kapcsolatot,nem is utasít el :D
2013. jan. 6. 14:56
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
nézd engem leszophatsz ha gondolod,szeretem az érettebb nőket... mármint korban értendően :D Aztán két dugás között lelkizhetünk ha szimpinek talállak :DD
2013. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kösz!!! Ez igazán szuper ajánlat,nem is tudom h utasítsam vissza :DD pfff...
2013. jan. 6. 15:18
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

jajj drága...pedig csak ölelő karokra,szerető gondoskodásra és mindent figyelő törődésre vágyik a tested és a lelked is :) Ahol éreznéd a szeretet, és a törődést..ahol újra nő lehetnél.Ahol a szeretlek nem egy szó... hanem maga a gondoskodás és az érzelmek tárháza :)

ÉS egész nap az a jól eső érzet, hogy te vagy valakinek a legfontosabb.

......te pedig egy szimpla dugással akarod ezt mind megkapni ejj ejjj..kezdő ...jajj drága...pedig csak ölelő karokra,szerető gondoskodásra és mindent figyelő törődésre vágyik a tested és a lelked is :) Ahol éreznéd a szeretet, és a törődést..ahol újra nő lehetnél.Ahol a szeretlek nem egy szó... hanem maga a gondoskodás és az érzelmek tárháza :)

ÉS egész nap az a jól eső érzet, hogy te vagy valakinek a legfontosabb.

......te pedig egy szimpla dugással akarod ezt mind megkapni ejnyeee...az ajánlatomra meg megértem a reakciód, ha nő lennék én is csak hebegnék,mint mikor valaki megnyeri a lottót nehezen hiszi el először :DDDdD

2013. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Azt hiszem lemondok a szexről és találok magamnak néhány hobbit, ami örömet okoz és lelkileg felemel...
2014. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!