Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt h lehetne megoldani? Távkapcs. (lent)

Figyelt kérdés
nah szal az van h több mint 4 hónapja vagyok együtt a barátommal nagyon szeretjük egymást ö pesten egyetemista de óváron lakik én óváron vagy kollégista... ezért mikor ő otthon akkor én is otthon vagyok (külföldön) ... h tudnánk megoldani a találkozás?? anyu nemigazán engedné meg azt h ott aludjak.. :S de nagyon szeretem és nem akarom elveszteni ö a legjobb dolog az életemben segítsetek kérlek egy 17 éves lány
2009. aug. 27. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
ooo hat ezt jo ossze kutyult egy dolog... szar helyzet az tuti :S esetleg ha o megjon penteken delutan akkor te mehetnel haza este... mas nem jutott eszembe... ha anyukad nem engedi h ott aludj.. lehet majd idovel...
2009. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen csakhogy nekem péntekenként 4 kor zár a kolesz ö meg kb 7 kor ér haza:S esetleg még a vasárnapra gondoltunk.. meg most nyáron is rengeteget aludtam nála úgy h anyu úgy tudta h barátnőnél vagyok:P szóval az alvás még kivitelezhető... csak félek mert sokan azt mondják h a távkapcs nem kivitelezhető.. de én nagyon szeretem.. és ez most nem az a tipikus tinilányos szerelem.. azt ismerem már és ez nem az..
2009. aug. 27. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
hat... neharagudj jobb nem jut eszembe :/ esetleg ha bemutatnad a szuleidnek, es jobban megismernek?? akkor talan egedekenyebbek lennenek es meg engednek h ott aludjon vagy te naluk es nem kellennek hazugsagok. minden esetre en drukkolok nektek h kitartson a szerelmetek :) es h talajotok majd megoldast erre :)
2009. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
hát ez tényleg bajos...négy hónap az még semmi ..még nem ismerheted eléggé őt..várj ezzel a nagy szerelemmel..ha majd bebizonyítja hogy hiányzol neki ..talán vehetné a bátorságot és elkérhetne anyukádtól..hétvégére ..pofon nem vágja ..legfeljebb leordítja a haját..ha nem akar elkérni ...akkor felejtős a fiú-nem akar téged-esetleg ha nincs gond veled..és te magad futsz utána
2009. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyu ismeri már nyáron volt kint nálunk pár napra és bebizonyította már h szeret és hiányzok neki...
2009. aug. 27. 16:01
 6/7 A kérdező kommentje:
15:58 as nak köszi h drukkolsz:):):)
2009. aug. 27. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok általában nem szoktak működni. Ha valakik szeretik egymást minden nap szükségük van a másikra és ha ez nem jön össze, akkor idővel annak vége is lesz.
2009. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!