Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcs! Szerintetek ez nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcs! Szerintetek ez nagy távolságnak számít?

Figyelt kérdés
A lány 67km-re lakik tőlem, szomszéd megye, másik város. Nekem nem tűnik olyan soknak, vannak távolsági buszok, meg ott az autó, én is most csinálom a jogsit, igaz a benzin drága, de szerintetek ez nagy távolság?
2010. jún. 19. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán megoldható.
2010. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam egy ilyen 3 évig tartott, szintén 70 km
2010. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez nem nagy távolság:) csak találkozzatok sokat.
2010. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nem Budapest-Székesfehérvár? :D amúgy szerintem nem nagy távolság, ha van autópálya akkor laza :)
2010. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom egy évig tartott úgy, hogy 180 km. Aztán komolyabbra fordult, összeköltöztünk, és azóta is együtt vagyunk. :)) Hajrá!
2010. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 év után kerültem 15o km-re a páromtól. Ennek is már majdnem egy éve. Ha van bizalom, szeretet és nincs állandó hiszti, simán megy:)

(vagy néha döcög...de az máskor is szokott:))



(minket a vizsgaidőszak visel meg kicsit, de képesek vagyunk bocsánatot kérni...és megbocsájtani ha valamelyikünk kiállhatatlan volt...:-S)

2010. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Koztunk 300 km volt... nem tartott ki. Nekem meg harom evig tart a suli es a munkam, ot pedig oda koti a munkaja. Reggeltol- estig dolgozik minden nap. Epitesz...en pedig epiteszhallgato. Havonta egyszer tudtunk talalkozni ket napra. Olyankor mindig ugy valtunk el, hogy majd megszakadt a szivem. Egy honapja mondtam neki, hogy ez igy nem mehet tovabb. Nem tudom ezt csinalni. Azota bogok minden nap.

Tudom, hogy nem nagyon jon ossze ez a te kerdeseddel, de jolesett ezt most leirni. Lenyeg a lenyeg...mit nem adnek erte, ha csak 67 km-re lennek tole! :´( Kitartas! 67 km nem nagy tavolsag! Kit erdekel a draga benzin- mire jok a buszok!...


23/l

2010. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70km nem sok 150 már sok
2010. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21:37


Kár volt feladni a szerelmet!!! Hidd el tudom miről beszélek, épp másfél hónapja, hogy nem láttam a páromat:( DE soha nem tudnám azt mondani, hogy vége...számomra ő az élet...akkor is ha messze van...tudom, hogy egy napon a felesége leszek és tudom, hogy érdemes ezért küzdeni...


Ha szeretitek egymást ne kövesd el ezt a hibát, mert lehet soha nem lesz még egy ilyen férfi az életedben...

Én is egyetemista vagyok...szóval ilyen téren is tudom mi a szitu:( legközelebb jövő héten találkozhatunk több mint másfél hónap után, de én leszek a világon a legboldogabb ha megölelhetem...

És még két évet kell kibírnunk...!


Ha belátható időn belül van lehetőség (1-2-3 év) összeköltözni ne hagyd elveszni. Főleg ha ennyire szereted!

Bocs az offért egy előző voltam...

2010. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom 450 km-re lakik ha az nagy lenne akkor ez mi? Még a sulimtól is messzebb lakok mert az meg 90km-re van
2010. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!