Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg ennyire elhanyagolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire elhanyagolható dolog lett?

Figyelt kérdés
Tényleg nem számít, ha egy lány házias?? Pl. tud főzni, kötni, házimunkát szívesen csinál..? Csak mert azt veszem észre, hogy ahogy azoknak a lányoknak az aránya egyre csökken, akik ezeket a dolgokat nem sajátították el, ugyanúgy csökken azoknak a férfiaknak is a száma. Viszont aki ilyen dolgokkal törődik, annak nem jut annyi ideje vásárlásra, heti fodrászra, körmösre meg napi kondira. Szerintetek a mai világban mi a fontosabb? Hogy valaki otthon megállja a helyét, vagy aki inkább másoknak feleljen meg?
2013. jan. 7. 22:11
1 2
 1/11 harmincharom válasza:
Az előbbi
2013. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
h lehet a házimunkát szivesen csinálni, áruld el nekünk..
2013. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
mi az, hogy nem jut idő vásárlásra? nem órákat kell vásárolni...fodrász? csináltassa meg a haját havi egyszer és kész. körmös...ez is csak a nők mániája
2013. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsánat, *végez...
2013. jan. 7. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Én igen is elvárom, hogy egy lány legyen házias. Engem úgy neveltek, hogy rend a lelke mindennek, vagyis takarítok ha kell és még főzni is tudok. De azért még se én csináljak mindent. De ahogy elnézem a velem egykorúakat, nem hiszem, hogy találok olyan lányt, aki ugyanolyan lenne ebből a szempontból. :D
2013. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, nem érted.. szivesen végezni se lehet, ez nem egy olyan dolog..:D
2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
menj a búsba 67-es :DD
2013. jan. 7. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
van aki szívesen csinálja.14 vagyok...egy csomót segítek anyukámnak.már tudok főzni,csomó mindent
2013. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez már régen is szexista dolog volt, és ezt férfiként mondom, egyáltalán nem számít nekem, el tudom látni magam, és ez a legtöbb emberre alapvetően igaz, ha nem majd belejön


számít a kor is, de ismerkedésnél mit számít, hogy tizenéves lány tud-e főzni mosni, amikor valószínűleg otthon élnek mindketten, 20 fölött meg a mai világban sztem megosztják egymás közt

2013. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek házimunkát végezni fiú létemre. Ha egy lány nem házias, akkor megtanítom neki és közösen megoldjuk a problémákat.
2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!