Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne a tudtára adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a tudtára adni, hogy nagyon zavar a dolog?

Figyelt kérdés

Barátom közel egy éve megcsalt egy hozzá is méltatlan "nővel", prostiként dolgozik.

Kb. 1 hónapig tartott a viszony, a "hölgy" szerelmes volt belé és gondolom jólesett neki, hogy valaki úgy bánik vele, mintha kapcsolatban lennének.

Aztán megtudtam, vége lett ennek.. mivel szeretem a barátomat, megbocsájtottam a megbocsájthatatlant.

Ezek után írt nekem és mindenfélének lehordott, barátomra is írt nem éppen szép szavakat.

Ő a balhézós típusú emberek közé tartozik, ezért nyáron, amikor meglátott a barátommal, nekem akart jönni és csúnya szavakkal illetett, és ordibálta az utcán, hogy megver. Barátom kis híján megütötte, dehát egyrészt nőt nem üt meg, másrészt pedig nem ér annyit, hogy rendőrségi ügy legyen belőle.

Ekkor őt is lehordta mindenféle csöves, hajléktalan b*zinak.

Ezek után biztos voltam benne, hogy nem lesz már semmi köztük.

Ősszel viszont észrevettem, hogy leveleztek.. és a barátom is úgy írt neki mint aki "megbékélt", a csaj szokás szerint szerelmet vallott neki és találkozni akart..

Én szembesítettem ezzel, hogy rosszul esik, volt egy kis összeveszés emiatt, de nem írt neki, úgy tűnt, belátja.

Most viszont néhány napja láttam, hogy feloldotta a tiltást és újra ismerősök lettek.

Ez nekem rosszul esett, szóvá is tettem. Azt mondta, ha akarom, letiltja bár szerinte semmi értelme, mert nincs abban semmi, hogy ismerősök.

Azóta eltelt néhány nap, ma is rákérdeztem, hogy letiltja-e? azt mondta, még nem tette meg, de nem sok vizet zavar szerinte.

Szerintem viszont igen és igenis zavar, mert megalázott, megcsalt vele, a csaj nekem esett mert féltékeny, és egy prostituálttól bármit el is lehet kapni.

De én azt szeretném, hogy ne miattam törölje őt, hanem lássa be ő maga, hogy ha nem akar semmit, akkor azok után ahogy égetett minket a nő, semmi értelme beszélni és játszani a nagy barátokat. Másrészt pedig tudom, hogy arra megy ki, hogy újra a barátom közelébe kerüljön.

Próbáltam már úgy is, hogy ész érvekkel akartam hatni rá, hogy amellett, hogy női szemmel is finoman fogalmazva látszik a külsején a munkája, emellett bármit elkaphatunk így, másrészt őt is megalázta, engem is, ráadásul vele csalt meg, amit sokan meg sem bocsájtottak volna, de ez úgy látszik mégsem hatott, hisz visszaigazolta őt és beszél vele.

Egyébként az ő véleménye szerint is egy sötét néptípus tagja, aki egy örömlány és ez neki nem férne bele egy kapcsolatba..de szex azért mégis volt köztük :(

Ti mit mondanátok, amivel lehetne valakire hatni, hogy döntse el, mit akar? Ezt a nőt vagy engem? Mert gondolta arra is, hogy válaszút elé állítom, de az olyan zsarolás-feeling-ű, én pedig nem vagyok olyan, de ez így nem megy nekem, mert zavar ez a dolog!

Szerintetek jogosan zavar?

Ti mit mondanátok?

És légyszi ne azt írjátok, hogy dobnátok a pasit(tudom, sokak szerint már a megcsaláskor ezt kellett volna tennem) de szeretem őt és ha van rá egy mód, próbálom megmenteni a kettőnk által felépített kapcsolatot.


2013. jan. 2. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

Az egész szöveged kamu.


És szerintem reptetve lettél-nem is akár hogy.Mondjuk megérdemelted és csak magadnak köszönheted:D

2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, hát hogy lehetsz ennyire vak és buta? Már ne is haragudj!


Egyértelmű, hogy a párod is akar tőle valamit, ennyi. Meg sem kellett volna bocsájtanod, látod, hogy nem változott meg.


De nyugodtan maradj vele, mert így meg úgy szereted... Meg a megaláztatást is, ugyebár, mert hát ez az. A barátod egy kicsit sem tisztel téged, a tisztelet pedig alap egy párkapcsolatban.

2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rakj altatót a kajájába, kötözd ki és addig verd ostorral, vagy vágdosd késsel a combját amíg nem vesz feleségül. Nincs jobb ötletem.
2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a nyakamat rá, hogy hiába nem voltak ismerősök facebookon, máshol tartották a kapcsolatot és még találkoztak is.
2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez nem is kérdés.. dobd ki a francba!!!!!
2013. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
32%

Hát hallod kislány, ha igazán szereted a barátod, akkor mindenképp bizonyítanod kell neki, hogy mennyire fontos számodra. És hogyha van annyi esze, akkor ezt értékelni fogja. Semmi esetre se állítsd őt választás elé!!!

Tudod, hogy van az mondás: Ha a pillangót fogva tartod, elpusztúl. De ha szépen elengeded, akkor talán visszarepül hozzád. :)

Fel a fejjel és légy erős! Egy igazi szerető nőnek várnia kell... és ha a férfinak egy picivel is többet jelentesz, mint az az örömlány, akkor ne aggód, veled marad.

2013. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, szerinted a kérdező többet jelent a párjának, mint a prosti?

Ha többet jelentene, alapból nem csalta volna meg, de hát ettől tekintsünk el.. Ha többet érne neki, még véletlenül se tartaná a prostival a kapcsolatot!


Ez a pasi a kérdező nőszemélyt SEMMIBE VESZI!


(Ja és amúgy a tanácsaid nem mindig megfelelőek, pedig te annak érzed - sajnos. A válaszaid alapján a nő mindig alázza meg magát a férfi előtt - lásd pl azt a részét a válaszodnak, hogy még teperjen a kérdező. Szerintem kamu, hogy 55 éves vagy, de mindegy.)

2013. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen az utolsó hozzászóló álláspontjával szerintem csak az a baj hogy továbbra is tartaná a kapcsolatot a prostival, persze titokban nem minden pasi ilyen, de ez a leírtak alapján igen. Szerintem rettenetesen megalázó a bartánője számára amit tett. Én úgy kib@sztam volna mint macskát sz@rni amint bebizonyosodik az első nap hogy megcsalt. Az hogy prostival csak hab a tortán, tényleg nem értem hogy egy pasi hogy alacsonyodhat le egy ilyen buta primitív ribanchoz, bocs a kifejezésért de aki a nyílt utcán gyalázkodik az nem ismeri a civilizált viselkedésmódot.

Kérdező, jogosan zavar ami engem illet azt is csodálom hogy még nem verted agyon a pasid egy serpenyővel, de mindegy, egy jó beszélgetés segít, mondd el neki ezt amit leírtál

2013. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki! Főleg az utolsó, aki elhiszi, hogy nem kamu a sztori és nem csak tovább aláz engem..

Igen, 10-ből 9-en valószínűleg sosem bocsájtottak volna meg neki, de én megtettem. Azóta nem találkoztak, de félek, hogy megtörténik. Nem erőszakkal akarom elérni, hogy hagyja őt, mert akkor lehet, hogy megteszi, de idővel úgyis felkeresik egymást..

Azt szeretném, hogy ő maga lássa be, hogy ez a nő méltatlan hozzá is és hozzám képest is.

Azt szeretném elérni, hogy ő maga belássa ezt és döntse el, hogy mit akar.

Ugyanis én még egyszer nem fogom átélni azt amin akkor keresztülmentem.

2013. jan. 2. 22:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Pedig épp azt csinálod.

Tuti, hogy még mindig találkozgatnak.

A pasid őt választotta, nem téged. Ha téged választott volna, soha a büdös életben ég egyszer még egy szót sem váltott volna azzal a nővel. De megtette. Vond le a tanulságot.


Hiába vársz, ő úgyse fog semmit tenni, csak tovább aláz téged.


Ha nem dobod ki, akkor meg megérdemled, szenvedj csak. Ha neked ez kell... Tudod.. Zsák a foltját!

2013. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!