Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vonzó egy 14 éves lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó egy 14 éves lányban egy felnőtt férfi számára?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni hogy miért van minden 14 éves ismerősömnek 20 éves(vagy még idősebb) pasija. Ráadásul ők nem is az a komolyabb,érettebb típusú lányok akikről meg tudnám érteni hogy a saját korosztályában nem talál hozzá illő párt. Mi a véleményetek?
2009. aug. 27. 19:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A farkuk...
2009. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem most ez a menő a kiscsajok körében. A pasik meg örülnek a friss húsnak...
2009. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt 19 évesen 14 éves barátnőm. 4 napig. Meg lehetett mellette őrülni. Nagyon gyerek volt, hiába a komoly test, vad kis arc. Volt aki azt hitte idősebb nálam, kitalálni senki nem tudta mennyi. De büszke vagyok hogy mikor rámmászott, nem hagytam magam! Mikor a szemébe néztem láttam, hogy egész másról szól nála a dolog mint nekem, és nem akartam kihasználni mert másra sajnos nem volt jó :D Jobban alszom így, de sok álmatlan éjszakám is volt.. 21/F
2009. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jó,de mégis. 14 éves kiscsaj,elöl deszka hátul léc,nőiesség zéró,úgy káromkodik mint egy kocsis és hetente be ban b-aszva. ez lenne az új barátnőideál?:(
2009. aug. 27. 19:33
 5/28 A kérdező kommentje:
Áhh,örülök hogy vannak normális huszonévesek is:D
2009. aug. 27. 19:35
 6/28 anonim ***** válasza:
Már bocs de mért kell lenézned a 14éveseket? Nem mindenki van bebaszva minden héten képzeléd el agyon sokan vannak akik normálisak és nem olyanok mint amit te elképzelsz!!!!
2009. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
azok huszonévesek lehet hogy kiábrándoltaka negyvenes, ötvenes nőkből. és a másik végletet is meg akarják ismerni.
2009. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
már bocs,de azt írtam hogy "minden 14 éves ismerősömnek" azaz akiket én ismerek. ha te nem vagy olyan mint a fent említett kisasszonyok akkor örülj,respect részemről és pont.
2009. aug. 27. 19:40
 9/28 anonim ***** válasza:
14 éveseket könnyebb befűzni, mint egy 16-17-18-19-20 éves csajt...
2009. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert egy 14 éves éretlen hül*e kis luvnyát 2 szép mosolyért megkap egy olyan huszonéves is, akit a saját korosztálya körberöhög és rituálisan le is vizel, mert


ad1: nyomorék

ad2: randa

ad3: elvislehetetlen

ad4: nem kell a saját korosztályából egy értelmes csajnak sem.


Ha megfigyeled, nem a jófej, aranyos, Adonisz jellegű huszonéves pasik járkálnak 14 éves kis csitrikkel, mert nekik jut normális nő.

2009. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!