Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a szerencsétleneket vonzom? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, már volt 2 másfél éves kapcsolatom. A legutóbbinak egy éve lett vége. Azóta csak vagy az irtó ronda - ámbár irtó kedves pasik, vagy a kicsit helyesebb - de irtó taplók, mert el vannak maguktól szállva típusú pasik találnak meg. Nem vagyok ronda lány, sőt egyre többet/többen dicsérnek. Próbálkoztam már kicsit idősebb körökben is "keresgélni", de ott sem különb a helyzet... Nem keresem görcsösen a kapcsolatot, erre se lehet ráfogni a dolgokat. Csak szükségem lenne valakire, aki törődik velem és nem is ronda. Véleményetek?

Köszönöm :)


2013. jan. 8. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert általánosítasz, és aki egy kicsit eltér a megálmodott pasiideáltól, azt már bekategorizálod, hogy vagy ótvar ronda, vagy atom bunkó.
2013. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
abszolút nem kategorizálok, de most ide csaknem fogok 220 féle-fajta pasit leírogatni :) most is van egy srác, aki hihetetlenül aranyos és törődik velem, de egyszerűen nem tudok ránézni úgy, hogy "hmmm... tetszik... ez az én pasim". Hiába akármilyen jólelkű, ha külsőre nem jön be. Nem tudom megszeretni.
2013. jan. 8. 13:42
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
De. Pont hogy kategorizálsz. Nálad nem 220 fajta pasi létezik, hanem 2. Persze, általában a szépség és a kedvesség sokaknál egymás komplementer tulajdonságai... de egyrészt nem mindenkinél, másrészt meg vannak "átmeneti alakok" is. Persze, ha te azt várod el, hogy csakis a felső kategóriás übermacsó, hibátlan, tökéletes pasd legyen, és mindenki más "ronda, de kedves", akkor ez a helyzet nem is fog változni.
2013. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Talán te is ilyen vagy.
2013. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
egyébként abszolút nincs ideálom, szóval nem tudom, hogy miről beszélsz. nem várom el egy pasitól se, hogy úgy nézzen ki mint Brad Pitt vagy én nem tudom ki... csak ne úgy nézzen ki, mint quasimodo, és ne legyen világi bunkó
2013. jan. 8. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Képet küldesz magadról?
2013. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért küldenék? :)
2013. jan. 8. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Elvárása a másik felé mindenkinek van. Az Így jártam anyátokkal című sorozatban van egy rész, amikor valami számítógépes programmal keresnék meg főhősünk végzetét. Akit viszont találnak neki, egy 8asnak kategorizált férfivel házasodik össze. Ő mondta azt a szimpatikus mondatot, hogy a szerelem hatására a 8asból... tökéletes 10es lesz. Nem tetszhet mindenki, ez nyilván való. Nekem voltak teljesen különböző adottságokkal rendelkező párjaim, mert sose az érdekelt igazán. Vannak okok amik miatt az ember nem szívesen ébredne fel egy-egy ember mellett, de ez ne merüljön ki abban hogy csúnya de amúgy kedves... vagy jól néz ki, de egy paraszt. Jellemileg ha összeilletek úgy is érezni fogod, és akkor már nem csak ennyi alapján fogsz válogatni a pasik között. Amúgy, türelem.
2013. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkit leszerencsétlenezni...
2013. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék mit gondolsz rólam ha van kedved írj privátba normális 23-as pali
2013. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!