Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer kilépni a rosszul működő kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vannak együtt, de elmondása szerint nem olyan jó a kapcsolata a lánynak. Én elmondtam neki, hogy mit érzek iránta és rajta is látszik, hogy nem közömbös irántam. Mióta kapcsolatban van, nem tud kiverni a fejéből és az utóbbi időben még többet gondol rám.

Miért nem mer lépni?


21F


2013. jan. 8. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha tehetné, először megnézné, mi a "helyes" döntés, és annak megfelelően cselekedne. Azon rágódik, hogy tetszel neki, de mi van, ha a szakítás után jön rá, hogy a mostani párja volt az "igazi".


Ahelyett, hogy eldöntené, hogy elhagyja a párját, vagy megpróbálja rendbe rakni a kapcsolatát, inkább kivár, téged meg tartalékállományban tart, hogy ha 100%-ig bebizonyosodna, hogy a mostani kapcsolata nem működik, akkor nyugodt lelkiismerettel szaladjon hozzád.


Amit leírtam úgy hangzik, mintha egy számító, gonosz kígyó terveit írnám körül, a valóság viszont az, hogy neki éppen halvány fingja sincs, mit csinál, csak ösztönből cselekszik, nem rosszindulatból. Az általad körülírt eset olyan szinten mindennapos, hogy szinte alig tudnék olyan hosszabb párkapcsolatot mondani, ahol nem volt ilyenre példa.

2013. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De, ha ő lenne neki az igazi. Akkor nem is jöttem volna nála szóba. Legalábbis férfi aggyal erre tudok gondolni.
2013. jan. 8. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:
sajnos az elsőnek van igaza, van egy barátnőm aki mindig ezt csinálja, egyik kapcsolatból bele a másikba, a kettő között van pár hónap metszet az alatt mérlegel...szerintem ő sem tudatosan csinálja
2013. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak ilyenkor?
2013. jan. 8. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
pár hónapja tart a kapcsolat de nem hagyja ott a srácot miattad, gondolom azért azt sem mondta, hogy van barátom hagyj békén. Én is nő vagyok de nekem ebből eléggé úgy tűnik, hogy ha az egyik nem jó akkor jöhetsz majd te, azt neked kell tudni, hogy szeretnél-e ilyen státuszban lenni
2013. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék, de ha megmondom neki, hogy döntsön, kizárt, hogy engem választ.

Elfelejteni megint csak nem tudnám olyan könnyen, mert megszerettem.

2013. jan. 8. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. A csajnak volt egy pasija, aztán jöttem én a képbe, és igaz, hogy szakított a pasijával, velem meg elkezdett kavarni, de nem jött össze velem sem. Aztán hónapokig szenvedett köztünk, míg végül mondtam neki, hogy jó, elmész te a pics@ba. Azóta úgy vagyok vele, hogy nálam szóba se kerülhet olyan lány, akinél más pasi is a képben van. Egyszer derüljön ez ki valamilyen lánynál, egyből kiadom az útját, akármilyen kapcsolatban vagyok vele :D

Szóval te is tedd ezt szerintem. Ne is foglalkozz vele. Nehogy már játsszon veled! Max. ajánlj neki egy utolsó lehetőséget, hogy eddig meg eddig szakítson a pasijával, és itt vagy neki te... Ha ezt megteszi, akkor jól van. Ha meg nem, akkor hagyd a fenébe. De a helyedben én úgy szarnám le, ahogy van. Bocsi, ezek kemény szavak, de inkább jobb, ha megóvod magad a felesleges bonyodalmaktól. Az ilyen lányokat inkább kerülni kell, mert nem tisztességesek, mert ez is hazudik a pasijának is, neked is. A férfibüszkeség is azt diktálja, hogy nehogy már egy lány berakjon a "jó nekem a szamár is" szerepbe téged! Hagyd a fenébe, és talán megbánja, hogy nem téged választott.

2013. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"De, ha ő lenne neki az igazi. Akkor nem is jöttem volna nála szóba."


Látom, te sem érted. Ez az igazi-keresős marhaság nem valós: akármennyire is lehet lelkileg társad valaki, ha nem dolgozol a kapcsolatért, akkor az tönkre fog menni és kész. A kiszemelted nem dolgozik a kapcsolatáért, hanem amikor nem megy, másfelé kacsintgat, ezzel pedig tönkre is fogja tenni a jelenlegi párkapcsolatát, csak várd ki.


Azt viszont hozzá kell tegyem, hogy nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, ez azért van, mert a srác rosszabb párja volt, mint te lennél. Nem mondom, hogy nem így van, de lehetett a srác tökéletes pasi is, ha a csajnak éppen meghűltek az érzelmei, és nem tett semmit a javulásért.


Most a csaj is azon agyal, hogy az, hogy téged megismert, nem lehet véletlen. Márpedig semmi égi dolog nincs benne, csak mivel most a párját övező érzelmei elbizonytalanodtak, így fogékonyabb volt egy másik férfira. A te helyedben lehetett volna más is (ne érts félre, nem azt mondom, hogy akárki más).

2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem mit kellene tennem?!
2013. jan. 8. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy mit KELL tenned, olyan van, hogy mit AKARSZ tenni. Én csak szerettem volna megvilágítani, hogy potenciálisan mit vállalsz a nővel. A szerelmi háromszög nem az a műfaj, amiben van egy darab helyes döntés; akármi történik, valaki sérülni fog. Vagy az expasi, vagy te, vagy mindketten, mindhárman stb...


Te most szépen eldöntöd, hogy belemégy e ebbe a csiki-csuki játékba, vagy sem. Ha nem, akkor tuti, nem kapod meg a nőt, ha igen, akkor sem biztos. Könnyen lehet, hogy a csaj majd melletted jön rá, mennyire szereti a mostani fickóját. Az is lehet, hogy majd veled is ugyanígy fog viselkedni a legelső érzelmi mélypontnál, az is lehet, hogy te felkínálod magad, ő meg letagad mindent, hogy mentse a bőrét, de persze az is lehet, hogy téged választ, és életetek végéig csodásan éltek majd.


Egy dolog viszont érdekelne: hogy van az, hogy az emberek sosem gondolnak bele abba, hogy ha pl valaki így viselkedik az aktuális párjával szemben, akkor vele ez mind másképpen lesz? Hogyan lehet mindezt annyival letudni, hogy a mostani pasija nem elég jó neki?


Hogy mit tegyél? Egy dolgot tehetsz: eldöntöd, hogy megér e neked az a nő ennyi küzdelmet, és ha össze is jön, meg tudsz e majd benne bízni azok után, hogy veled is a mostani pasija háta mögött csiki-csukizott...

2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!