Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, mikor együtt alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, mikor együtt alszik veled egy lány (csak alszik), és még csókoloztok is, aztán megmondja, hogy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Egy koncertemen ismertem meg a csajt, azóta többször találkoztunk, de csak társaságban. Tény hogy szimpatikus vagyok neki, mert sokszor hív telefonon, és keresi a figyelmemet. Az 5. találkozás után eldöntöttem, hogy elmegyek hozzá aludni. Felhívtam, mert ő már hazament. Kérette kicsit magát, de harmadjára azt mondta, hogy menjek. Mikor meg már ott voltam, s tudattam vele, hogy tovább kéne lépni. Ő meglepődve mondta, hogy ő erre egyáltalán nem gondolt. Végül győzködni kezdtem, hogy csókoljon meg, de ő nem akart, és én abbahagytam. Aztán pár perc múlva mégis megcsókolt, de azt mondta, hogy ő nem akar egy kapcsolatot. Aztán ágyba bújtunk, beszélgettünk a dolgokról, felajánlotta hogy ő is eljön egyszer hozzán, vesszük lassan a dolgokat, s meglátjuk mi lesz belőle. Aztán mondta, hogy aludjunk, de én még kértem egy csókot, aminél már nem kérette magát, de azt mondta, hogy ez nem jelent semmit, és reggel nem leszünk együtt. Nyagyon ki vagyok!!!
2013. jan. 9. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
meggondolta magát. szerintem nem jössz be neki annyira, hogy kezdjen veled valami komolyabbat
2013. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bumbi02 ***** válasza:
Győzködted hogy csókoljon meg? Ilyen csajozási technikát se hallottam még. Nem mondani kell hogy tovább kéne lépni, hanem cselekedni.
2013. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel, de valószínűleg csak mint barátot. Van ilyen...
2013. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha elalszik meg.ugom, és ha felébred én is közlöm vele, hogy ez nem jelent semmit.
2013. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt érteném, hogy mi a fa-nak eröltetted az ottalvást, amikor még csok sem volt. Vagy ugy gondoltad, hogy 6. randin jönni kell a szexnek (akármit is gondol a lány)? Mitöl vagy nagyon ki? Mennyi idösek vagytok?
2013. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Csórikám, Te egy igazi pancser vagy. Az isten mentsen meg az ilyen töketlen pasiktól.
2013. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kur vára nagy pancser vagy. Megcsókol és megmondja nem akar semmit már reggel. Te nagyon hülye, megdu ghattad volna :P egyértelmű utalás volt, de mivel te nem értetted, meg is értem hogy elment a kedve tőlle és nem kezdeményezte még azt is
2013. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, de nem nézel ki elég jól ahhoz, h mások előtt felvállaljon.
2013. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Végül győzködni kezdtem, hogy csókoljon meg...":DD Bocs,de itt röhögtem el magam:DDD Ennél kiábránditóbb nem is lehettél volna. Asszem megértem a lányt.
2013. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a szöveg stílusából ítélve Te max. 16-17 éves lehetsz. Így meg a szöveg tartalma nem tiszta.

Ha még is idősebb vagy, akkor meg nagyon butuskán viselkedtek.

Elképzelni sem tudom, hogy amennyiben egy fiú nem jön be nálam, az nálam nálam aludjon. Ha nem akarok reggel sem semmit, akkor este sem csókolózok senkivel.

Lehet, hogy én ilyen fiatalon is egy kissé konzervatív vagyok, de nem tudom elképzelni a kérdésed valóságtartalmát. Lehet, hogy igaz, de én nem értem.

2013. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!