Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, mikor együtt alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, mikor együtt alszik veled egy lány (csak alszik), és még csókoloztok is, aztán megmondja, hogy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Egy koncertemen ismertem meg a csajt, azóta többször találkoztunk, de csak társaságban. Tény hogy szimpatikus vagyok neki, mert sokszor hív telefonon, és keresi a figyelmemet. Az 5. találkozás után eldöntöttem, hogy elmegyek hozzá aludni. Felhívtam, mert ő már hazament. Kérette kicsit magát, de harmadjára azt mondta, hogy menjek. Mikor meg már ott voltam, s tudattam vele, hogy tovább kéne lépni. Ő meglepődve mondta, hogy ő erre egyáltalán nem gondolt. Végül győzködni kezdtem, hogy csókoljon meg, de ő nem akart, és én abbahagytam. Aztán pár perc múlva mégis megcsókolt, de azt mondta, hogy ő nem akar egy kapcsolatot. Aztán ágyba bújtunk, beszélgettünk a dolgokról, felajánlotta hogy ő is eljön egyszer hozzán, vesszük lassan a dolgokat, s meglátjuk mi lesz belőle. Aztán mondta, hogy aludjunk, de én még kértem egy csókot, aminél már nem kérette magát, de azt mondta, hogy ez nem jelent semmit, és reggel nem leszünk együtt. Nyagyon ki vagyok!!!
2013. jan. 9. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ribinumera.

amikor a csaj játszik az agyaddal (amilyen hülye voltál veled lehetett) azt már eleve nem szabad komolyan venni.

kefélni akart de érezte hogy töketlen vagy.

itt a pont: "Szimpatikus vagy neki, de nem nézel ki elég jól ahhoz, h mások előtt felvállaljon."

2013. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"az 5. találkozás után eldöntöttem hogy megyek hozzá aludni" LOL

mi van? ezt úgy szokták manapság hogy az egyik eldönti, és közli a másikkal análkül h bármi alakuléna köztük?? néznék egyet ha egy pőasi akihez semmi közöm közölné délután hogy figyi, ma átjövök aludni......

2013. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó: én is pont erre lettem figyelmes... hogy mik vannak? :D
2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó, de aszondta, hogy igen, szval akármit mondtok, mi olyan nagy dolog.
2013. jan. 25. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!