Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menekülnél egy love-hate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menekülnél egy love-hate kapcsolatból az ember?

Figyelt kérdés
Sokszor utálom de sokszor meg nem tudnám elképzelni nélküle. Ti voltatok ilyen kapcsolatban? Együtt maradtatok?
2013. jan. 9. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez kb már ilyen se veled se nélküled kapcsolat. nem?

Voltam már ilyen helyzetben elég szar, de hát ez van.

Ha elég erős a kapcsolat akkor igen, de ha nem akkor nem.

Nekem tönkrement.

2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Not mindegy hogy english or hungarian nyelven beszélsz..
2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
voltam, és végül kidobott a pasi. 2 évre rá meg vissza akarta könyörögni magát, de már nem érdekelt. akkor megsértődött ezen is, elmondott mindennek, nem reagáltam rá. majd újra megkeresett, hogy szeret, arra se reagáltam. jól elvan magában a love-hate dolgaival :D
2013. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, persze nem mindegy, de ha az ember élete felét (főleg nyelvtanulás legfontosabb éveit más nyelvterületen tölti mint én) előbb fog azon a nyelven eszébe jutni bizonyos szófordulatok. Az első helyesen mondta, ez egy se veled se nélküled kapcsolat, csak a kérdés kiírásánál nem jutott eszembe a szó illetve nem néztem meg a googleben.
2013. jan. 9. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező ez a hozzászólás, mármint az utolsó a részedről, irtózatos hülyeség én is sokat voltam külföldön, gyerekként is meg idegen egyetemen is tanultam, és a szavak még igen van hogy más az addig hsznált nyelven jönnek ha beszélsz de ha elkezdesz egy szöveget magyarul írni én még nem láttam olyat hogy angollal (vagy mással) helyettesítsék, ez egyrészt zavaró másrészt pár idióta így akar felvágni ezért még ha véletlenül használod is hülyén veszi ki magát.

Kérdésre válaszolva, a legtöbb kapcsolat nem így indul, de amikor ez kialakul én otthagynám, egyik barátnőm volt ilyenbe 2 évig a végére már untam hogy minden hétvégén nekem sírt, aztán mindkettőnek lett párja de közbe kavartak utána szétmentek aztán hol az egyik hol a másik próbálkozott a másiknál, számomra követhetlen volt az események sora,balszerencsémre jóba voltam mindkettővel így amikor engem hívtak igazságot tenni jól leb@sztam mind a kettőt azóta békénhagynak, de egymással még nem szakították meg a kapcsolatot, szerintem marhaság fenntartani egy ilyet, velük is az volt a baj hogy a marha nagy egójukat nem tudták félrerakni. Azt hiszem erre mondják hogy a szerelem alapja egy kapcsolatnak de messze nem elég hozzá.

2013. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A se veled-se nélkülednek általában a nélküled a vége. :(
2013. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!