Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen beállítottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen beállítottságú biszex lányok rajtam kívül? Leszbik véleménye is érdekel. Bővebb lent.

Figyelt kérdés

A leszbik azt mondják hogy biszex lányokkal csak egy kalandig kell kezdeni mert különben rossz vége lesz. Meg hogy valahogy más velük sokminden. Meg túlságosan keresik a férfi-női párkapcsolati mintákat egy kapcsolatban. Ezt sajnálom hogy jónéhányan így gondolják.

Eléggé, sőt nagyon csajos lány vagyok (lásd. szőke hosszú haj, magasabb sarkú cipők, nőies öltözködés, egy időben műköröm -már nem-) de mégis a hozzám hasonló lányok tetszenek leginkább. Erről hallottam valami lipstick leszbi kifejezést, de a jelentésben nem vagyok 100% biztos. A leszbi és biszex hosszútávú kapcsolat „akadályairól” már hallottunk, de én úgy érzem hogy egy ilyen kapcsolatban én is meg tudnám adni azt amit bármelyik teljes leszbi megadna. Néha kicsit vadabbnak (dominánsabbnak) érzem magam „mind a két ligában” ezért valószínűleg tökéletes partner lennék mind egy vad smárolásban mind egy gyengéd összebújásban. A másik bökkenőről még annyit hogy mint minden kapcsolat akár leszbi akár hetero véget érhet. És mi van akkor ha egy leszbi kapcsolat után valamikor majd egy férfival jön össze az egyik lány? Semmi, szerintem. Attól még az előző kapcsolat teljes értékű volt.


Talán egyszer én is családot szeretnék, gyerekeket, idilli környezetet. Sőt, erre elég nagy a valószínűség. De emiatt a viszonylag távoli dolog miatt miért lenne probléma?


Bocsánat ha valahol elkalandoztam a témától, csak írtam ami eszembe jutott. :D

Mindenkinek érdekel a véleménye a témáról akármilyen beállítottságú, ha fiú ha lány, de az utálkozós, negatív kommentelők kérem hagyják el a lapot! Köszönönöm. :)



2013. jan. 9. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát, azért bennem is meglenne a félsz egy biszexel kapcsolatban, hogy esetleg húzna a pasik felé is... Ez szerintem jogos félelem a leszbikusok számára, viszont nem mindig alapozott, az is igaz.


Szerintem ha eléggé kiismeri valaki a partnerét, akkor meglátja, hogy ő olyan-e aki képes lenne esetleg megcsalni, mert igényli a másik nemet is vagy pedig hűséges lenne...


Én biszex lánnyal is kezdenék, nem diszkriminálnék emiatt, csak persze ott egy kis apró "félelemszikra" a háttérben azért.

2013. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meleg szemszögből: nem kellemes élmény, mikor a barátod, akibe fülig szerelmes vagy, bejelenti, hogy ő márpedig feleséget és gyerekeket is szeretne, ráadásul melletted. Azaz te ne hagyd el, hanem nézd végig, ahogy megházasodik, légy ott az esküvőjén, nézd végig, ahogy felnőnek a gyerekei. De téged nem akar elengedni, mert te is kellesz neki. De nem veled házasodik össze, hanem a nővel. Ellenben megtiltja, hogy te akárkivel is összejöjj mellette...
2013. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Jó, az utolsó válaszolónál megértem a problémát, de gondoljatok bele, hogy ez sem csak biszexeknél van. Hány embernek van szeretője a házasság mellett...

Ez az egész probléma úgy ahogy van, nem függ attól, hogy ki milyen beállítottságú. A heteró kapcsolatok talán sosem érnek véget? Dehogynem. Az a féltékenység, hogy biztos majd nem adja meg egy lány lánynak azt, amit egy férfitól kaphatna, megint hülyeség. Tudtommal valaki nem egy nemi szervbe szeret bele, és megint csak heteróknál is létezik az a fogalom, hogy féltékenység.

Az egyetlen félelem, amit meg tudok érteni, az az, hogy a biszexuális ember lehet, hogy később családot szeretne. Ez a kérdés viszont szerintem csak akkor gázos, ha már nem annyira fiatalok az illetők. Addig, amíg fiatalok, és normál kapcsolatban sem gondolkodnának még gyereken, meg családon, szerintem fölösleges ilyeneken gondolkozni előre is.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy gondolom szeretnék majd egyszer családot, de az még olyan messze van, hogy egyáltalán nem gondolkodok ilyenen, és akár azt is el tudnám képzelni, hogy ha a saját nememből találnám meg a "nagy Ő"-t, akkor ezért nem szakítanék vele, és nem is helyezném szeretői szerepbe sem. Ha szeretek valakit, akkor úgysem tudom elhagyni... Ha igen, akkor nem is szerettem igazán.

Ja, és csak úgy megjegyzem, hogy heterók között is vannak, akik nem keresnek hosszú kapcsolatokat, ez megint nem egy biszex sajátosság.

2013. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a rész, hogy amíg fiatalok, nem akarnak családot, nem kell ilyeneken gondolkodni, az félreérthető volt, az jön kicsit le belőle, hogy úgyis vége lesz a kapcsolatnak addigra, tehát megint csak ott tartunk, hogy nem kell a hosszú távú kapcsolat.

De nem így gondoltam, hanem hogy addig még sok minden megváltozhat. Igen, valóban benne van a pakliban, hogy tönkremegy a kapcsolat, de igazából arra gondoltam, hogy az ember is megváltozhat. Ha szereti az illetőt, akkor lehet, hogy ezért feláldozza a korábbi elképzeléseit a jövőjét illetően is.

2013. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!