Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozóhelyeken azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken azért isznak több alkoholt a szinglik, mert boldogtalanok, unatkoznak vagy azért, mert rajtuk nincs "kontroll", azaz nincs ott a párjuk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 02:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
foldileny miatt asszociált mindenki kocsmára.
2013. jan. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

"Azt gondolod, aki kocsmázik az idióta és örök szingliségre van ítélve."


NEM! Én azt gondolom, hogy aki kocsmázik és a kérdező szavaival élve több alkoholt iszik, az alkoholista lesz és többségük elindul lefelé a lejtőn!

2013. jan. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

1. A kérdésben nem kocsmázásról volt szó. Kocsmázás nálam azt jelenti, ha valaki minden nap betér a talponállóba és a nap zárásaként leissza magát.

2. Attól, hogy valaki minden péntek este elmegy bulizni és Isten bocsássa meg többet iszik még nem lesz alkoholista.

2013. jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%

"valaki minden péntek este elmegy bulizni és Isten bocsássa meg többet iszik még nem lesz alkoholista."


Biztos vagy te ebben? Ugye nem?

2013. jan. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. Nem egy embert ismerek, aki rendesen felönt a garatra hétvégente. A hétköznapokon pedig egy sört sem iszik meg, mert dolgozik. Alkoholizmushoz talán picit több kell. De itt le is zártam a vitát részemről, mert merőben másképpen látjuk a dolgokat.
2013. jan. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

Akkor picit olvasd át ezt: [link]

Majd az ismerőseid is szépen lassan alkoholistákká válnak nyugi. Mellesleg az az alkoholmennyiség amit elfogyasztanak egy idő után rombolni kezdi a szervezetüket.(lassú víz partot mos) Tudod az alkoholizmus nem fél év alatt alakul ki az embereknél, de kialakul nem kell megijedni és akkor már csak az elvonó segít vagy az sem.

2013. jan. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

kicsit tényleg el vagy tévedve foldileny.


nincs abban semmi, ha az ember elmegy, megiszik 1-2 italt jó társaságban, még ha kicsit több is a kelleténél a mennyiség. Ha ugyanezt teszem a haverjaimmal itthon, akkor az nem ugyanaz? Na jó, tényleg nem ugyanaz, mert itthon nem szolgálják fel az itókát. :D


Nem lehet csak az alkohol addiktivitására fogni azt, hogy valaki alkoholista lesz. Persze egy szint után már az is nagy tényező, de akkor sem az a lényeg, hanem a szilárd elhatározás. Éveken keresztül fogyasztottam marihuanát és egyéb (természetben fellelhető) pszichedelikumokat, mégsem lettem narkós. Elhatároztam, hogy nem szívok többet, mert csak a pénzem megy el és igazából értelme nem sok van. szóval nem azon múlik.


Kérdésre:


A szingliségnek több oka is lehet. Például valaki nem tud párt találni. Ebben az esetben a gátlásai feloldása miatt fogyaszthat több alkoholt, mert ugyebár az adott pillanatban nem foglalkozik a következményekkel, így könnyebben megy a csajozás/pasizás.

Valakinek viszont ez az életmód fekszik, nincs kötelezettség, elvárás, alkalmi partnerekkel bújik ágyba. Itt szerintem az érzés, az eufória fokozása miatt fogyaszthat több alkoholt.

Embere válogatja, nem lehet kijelenteni, hogy csak ez és ez miatt. Számos más oka is lehet.

2013. jan. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Köszönöm a fáradozásodat de sem elolvasni, sem pedig megosztani nem fogom. De te nyugodtan tanulmányozd és rettegj. Az, hogy valaki, valaminek a rabja lesz annak az emberi gyengeség a legfőbb oka, nem az, hogy egyszer a héten berúg. Fizikális hatásokban egyetértek veled, de mindenki úgy mérgezi magát, ahogy akarja.
2013. jan. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Szórakozni alkoholfogyasztás nélkül is lehet. Nekem legalább mindig sikerül és ugye valakinek sofőrködni is kell, tehát ez így teljesen rendben is van. Ha valakinek már az alkohol kell ahhoz, hogy merjen csajozni ott komoly gondok vannak. No comment...
2013. jan. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
földilénynek: A 17-es nem én vagyok, csak ugyanannyi a százalékunk.
2013. jan. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!