Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolog ugy kezdődött, h a pasim elöször lemondott egy randit, h beteg (jobban mondva a potenciájával gond van), majd rá pár nappal emailben szakitott h a megérzései azt súgják h nem illünk össze, meg h neki jobban kalandvágyobb mint en, amit nem tudom h honnan vett mert soha de soha egy félreértés sem volt közöttünk. azt is tudja h mindenben kiállok mellette. azonban pár napja úgy heti egy alkalommal kapok tőle emailt. amiben leirja h most már tudja mi a baja és kb 2 hónap mulva megoldja a problémat, az egyik emailben irja h elköltözik egy másik városba, a másik emailben meg h Dubaiba akar költözni. Nekem nagyon úgy tünik h maga sem tudja h mit akar, és igy akar engem tesztelni h mennyire lennek ebben a költözködésekben benne???? vagy mit akar???? vannak még benne érzések irántam???? nem értem segitsetek!!!
2008. jún. 1. 04:29
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Azt le tudnád irni, hogy mennyi idős vagy? mert ha fiatal akkor arra tudok gondolni, hogy hülyít. amugy ameik pasi már a szemedbe nem mondja, hogy véga akkor azzal baj van. ha ennyire makacs akkor hagyd. és szerintem ha lennének érzéseik irántad akkor nem taposna a lelkedbe. hegyd rá. ha TÉNYLEG szeretne valamit akkor majd keres. addig meg hagyd rá a dolgot.
2008. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
írj vissza neki, hogy már egy ideje együtt vagy egy nagyfarkú brazil sráccal, aki már elhívott a nyárra a tengerparti házukba, meg egyébként is, nemsokára megjelenik a lélektani rémtörténeted, amit az ő lelki világáról írtál, és várhatóan bestseller lesz. de majd küldjön képeslapot dubaiból, már ha egyáltalán tudja, hogy hol van. günther
2008. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!