Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Milyen, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Milyen, hogy a barátom, nem enged el sehova?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,18 évesen elköltöztem otthonról,mert pont apukám volt ilyen,hogy nem engedett el sehova.és vert is engem,ezért össze költöztem a barátommal,eleinte nem nagyon mentem el sehova,de vannak barátaim ,egyik szombaton elmentem velük inni kávát persze ez szombat este volt.de a barátom problémázott miatta.. azt mondta nekem ha este 9 ig nem jöttem volna haza akkor a ruháim repültek,volna a 15.emeletről. még szerencse hogy este 8.ra haza értem,annyira elegem van ebből,apám volt ilyen..:( és persze mikor haza jöttem veszekedett velem a barátom,ugy meg fogta a kezem,hogy még a nyoma is ott maradt..:'(( és nem mehetek sehova:( szerintetek

2013. jan. 10. 12:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
olyan rossz,hogy pórázon tart,és azt mondta csak akkor mehetek,el ha a barátnőim feljönnek ide és elkérnek tőle.. de még az sem..:( elég volt
2013. jan. 10. 12:58
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tuti mennék a helyedbe. Nincs olyan barátnőd aki egyedül lakik, vagy aki megengedné hogy nála lakj egy ideig? Tesóm barátnője egyszer velünk lakott pár hónapig, semmi rossz nem volt benne. Mindenben segítettük, és ő is segített nekünk amiben tudott. Nagyon jól ismertük, nem volt kérdés hogy jöhet
2013. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
A túlzott ragaszkodása vezette őt a féltékenységhez, mely mostanra teljesen kiteljesült, ahhoz hogy ez enyhüljön , idő és türelem szükséges és a ragaszkodás csökkentése jelenti majd a megoldást problémáidra.
2013. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd ott azt a fiút, az nem állapot, hogy nem mehetsz el a barátaiddal meginni egy kávét. meg mi az, hogy ha nem érsz haza 9-re...ez szánalmas
2013. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Multkor,mikor haza jöttem ezt mondta ha 9 ig nem érsz haza a ruháid repülnek,hát köszönöm,nem mehetek el sehova.tök jó:S és most pénteken is ugy át mennék barátnőmhöz,de nem lehet,azt mondta max ugy ha át jönnek a barátnőim,és elkérnek tőle,de ez olyan gáz,a barátaim ő miatta nem fognak ide jönni,ez annyira gyerekes,apámnál volt ez 14 évesen

és 22 éves felnőtt nő vagyok:(( kivagyok tőle idegileg..

2013. jan. 10. 13:04
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felnött nö. Ha az lennél, ez nem fordulhatna elö.
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hmm hát igen..:( és az milyen már,hogy a szüleimhez sem enged el hogy találkozzak anyukámmal,meg hogy felvegyem neki a telefont,azt mondta ha anyukáddal,talizol ide tudd hogy nem jöhetsz haza,anyukám irta valamelyik nap azt az sms-t hogy nagyon féltek a barátodtól,de nem irhatok neki vissza és nem is beszélhetek vele.mert akkor baj lessz..:'((
2013. jan. 10. 13:08
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán: az milyen már, hogy ő mondja meg, hogy mit tehetsz meg mit nem? Mellesleg tudom, pszichológia, hogy a lányok mindig az apjukhoz hasonlító pasit választanak... de te is tehetsz róla, hogy egyáltalán egy ilyennel összeálltál, és hogy hagyod, tűröd, hogy ezt csinálja.
2013. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én csak azon csodálkozom, hogy még nem ver
2013. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem ver??:D de h nem akkor multkor mikor haza jöttem,itt vannak a kéz nyomok a kezemet.. üt ver,áh minden
2013. jan. 10. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!