Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Milyen, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Milyen, hogy a barátom, nem enged el sehova?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,18 évesen elköltöztem otthonról,mert pont apukám volt ilyen,hogy nem engedett el sehova.és vert is engem,ezért össze költöztem a barátommal,eleinte nem nagyon mentem el sehova,de vannak barátaim ,egyik szombaton elmentem velük inni kávát persze ez szombat este volt.de a barátom problémázott miatta.. azt mondta nekem ha este 9 ig nem jöttem volna haza akkor a ruháim repültek,volna a 15.emeletről. még szerencse hogy este 8.ra haza értem,annyira elegem van ebből,apám volt ilyen..:( és persze mikor haza jöttem veszekedett velem a barátom,ugy meg fogta a kezem,hogy még a nyoma is ott maradt..:'(( és nem mehetek sehova:( szerintetek

2013. jan. 10. 12:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#9: ne fesd az ördögöt a falra, előbb vagy utóbb az is be fog következni.

Egyébként igen, 22 éves LÁNY vagy. Ha nő lennél, akkor nem hagytad volna idáig fajulni a dolgokat. Akkor kiállnál magadért, és nem itt panaszkodnál, mellette meg hagynád őt, hogy azt csináljon, amit akar.

Te nem elmenekültél otthonról, hanem a zsarnok apádat lecserélted egy másik zsarnokra.

Persze, gyanítom, semmit nem fogsz tenni. Mert bármit lépni macerásabb, mint néha elsírni a panaszaidat. Le merném fogadni, hogy egy év múlva ugyanitt fogsz tartani, csak akkor már nem 9-ig, hanem örülhetsz, ha egyáltalán fél órára elmehetsz valahová. Sőt, majd lesz, amikor már a boltba semmehetsz át az engedélye nélkül. Persze, majd jön pár újabb kérdés itt gyk-n, de változás nem lesz. Persze, a te életed, ha te is támogatod a kapcsolaton belüli erőszakot, meg az ilyen szemétládákat, akkor csak maradj továbbra is vele, és adj neki igazat, hogy bizony ezt jól csinálja.

2013. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"üt ver,áh minden"

Akkor meg mire vársz?? Ennyire - bocsánat - hülye nem lehetsz.

2013. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"üt ver kéznyomok" Normális vagy te? Hogy még vele vagy?

Az örök mondás: "Kell a jó? Nem... Kell a rossz? kell.." hát akkro szenvedj.

2013. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért vagy vele? Van erre normális magyarázat?
2013. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már egy csöppnyi eszed és hagyd ott a fenébe!
2013. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Lilikécske ***** válasza:
100%
Lehet 14 vagyok, de több eszem van, mint neked. Pedig te felnőtt vagy. Hagyd el és legyél boldog mással aki tényleg szeret!
2013. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, mégis mi fogott meg ebben a pasiban annyira, hogy még mindig vele legyél? A temperamentumos ütései? A férfias szigora? A magabiztos és erős hanghordozása, amikor épp aláz? Most mondd meg, őszintén!
2013. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A kérdésedet megválaszoltuk. Elmondtad, mi nyomja a lelked.

Most mit akarsz tenni? Segítséget is kérsz, vagy csak szétkürtölted a világba, hogy neked mennyire rossz?

Tenni fogsz egyáltalán valamit?

2013. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tennék én igen..:( de nem tudok hova menni,sajnos és azt mondta ha elmegyek egyszer.Akkor a szüleim házához fog menni és a kocsijuk az utcán parkol.. és be töri a szél védőt.. meg stb..ilyeneket mond igy mégis hogy mennyek el??:'(
2013. jan. 10. 14:12
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy rácsapod az ajtót és kész. Bármilyen kárt is okoz, őt veszik elő. De ne hagyd már, hogy terrorizáljon!
2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!