Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Milyen, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Milyen, hogy a barátom, nem enged el sehova?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,18 évesen elköltöztem otthonról,mert pont apukám volt ilyen,hogy nem engedett el sehova.és vert is engem,ezért össze költöztem a barátommal,eleinte nem nagyon mentem el sehova,de vannak barátaim ,egyik szombaton elmentem velük inni kávát persze ez szombat este volt.de a barátom problémázott miatta.. azt mondta nekem ha este 9 ig nem jöttem volna haza akkor a ruháim repültek,volna a 15.emeletről. még szerencse hogy este 8.ra haza értem,annyira elegem van ebből,apám volt ilyen..:( és persze mikor haza jöttem veszekedett velem a barátom,ugy meg fogta a kezem,hogy még a nyoma is ott maradt..:'(( és nem mehetek sehova:( szerintetek

2013. jan. 10. 12:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

És akkor te inkább egy üres fenyegetés miatt - amit ha megtesz, simán bíróság elé kerülhet - inkább feladod a saját éeltedet, feladod, hogy valaha is normális életet élj. (Mellesleg tudod: amelyik kutya ugat, az nem harap.)

Mégis miért? Miért nem lépsz? Csak nehogy te is az ilyenkor szokásos "de hát amúgy nagyon szeret (amikor épp nem üt)", meg "nem találnék jobbat", meg hasonlókkal gyere. Mert aki így viselkedik, az nem szeret. Persze, elhiteti veled, hogy igen, meg elhitet veled minden sz*rt, és ezzel manipulál, hogy nehogy tényleg elhagyd. Te meg ezeket beveszed.

Felnőtt vagy. Nem tudom, hogy van-e kereseted, de ha van, akkor végképp semmi nem akadályoz meg azzal, hogy mondjuk kezdetnek egy albérletbe költözz.

Persze, ha neked ez kell, akkor maradj mellette. Adj igazat továbbra is a nők bántalmazásának, add fel az életed, ahelyett, hogy egyetlenegy határozott döntéssel elhagynád, és megadnád magadnak az esélyt, hogy tényleg boldog legyél.

Nem akarok kibeszélni senkit, de volt ilyen hölgy ismerősöm. Annyi volt a különbség, hogy ő akkor 18 volt. Először csak nem mehetett ahová akart, meg balhé volt belőle, ha sokáig maradt el. Aztán jöttek a verések, az egyre durvább veszekedések, miegymás. Persze, ilyen-olyan okok miatt nem hagyta el. Két év múlva már ott tartottak, hogy a boltba nem mert átmenni a pasija engedélye nélkül. A végén már teljesen roncs lett a csaj, egy szerencséje volt, hogy a pasi dobta, mert ha rajta múlik, akkor soha nem hagyja el. Azóta túlvan pár pszichiátriai kezelésen, most 24 éves, és úgy, ahogy normális életet él. Bár értelmes pasit azóta se fogott ki, mert ugye ez neki a "minta".

Neked is ez az életcélod? Vagy még rosszabb?

2013. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szóval egy fenyegetéstől inkább vele maradsz. Értem.

Akkor ha én azt mondom, hogy csákánnyal szétbarmolom szüleid kocsiját, ha nem sz*psz le, akkor most te fogod magad, és lesz*psz?

Ennyire könnyű lenne téged mármire rávenni?

Térj már észhez!

2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Te minden kifogást kitalálsz, hogy vele maradj? Jó, tedd azt! Ha neked a rossz kell, a szenvedés, akkor tedd azt, maradj vele! De akkor ne sírj, hogy így döntöttél!

Valamint ha vele maradsz, egy dolgot fogadj meg: SOHA ne szülj gyereket! Ha te szenvedni akarsz egész éeltedben, az a te dolgod. Egy ártatlan gyereket viszont ne tegyél ki egy szadista apa veszélyeinek!

2013. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
hát igen tényleg lépnem,kéne remegek tőle...:(
2013. jan. 10. 14:43
 25/26 Lilikécske ***** válasza:
100%
Akkor lépj! Kérlek! Ne rontsd elé az éeltedet! :( Én csak egy kislány vagyok, de tedd meg a kedvemért :(
2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom, lépned kéne. Most, egyszer kell csak összeszedned magad, és erősnek, határozottnak lenni. Persze, meg fog próbálni visszatartani. Fenyegetéssel, lehet, hogy a nagy megbánást is eljátssza, de ne dőlj be neki! Ha mellette maradsz, minden ugyanúgy fog folytatódni, mindegy, mit ígér.

Egyébként az eddigi válaszadók szinte mindegyike azt mondja, hogy lépj le. Tudom, hogy ide azért nem a napkeleti bölcsek járnak válaszolgatni, de azért ez elmond valamit.

2013. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!