Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom nem enged el szinte sehová, még azt se engedi h a barátnőimmel legyek! :S

Figyelt kérdés
Most szombaton hívtak a barátnőim buliba, és a barátomnak hiába könyörgök h engedjen el, egyszerűen nem akarja. Ő meg nem szeretne eljönni velem, mert nem egy bulizós tipus.. Tegnap is ez miatt jól összevesztem vele. De még azt se engedi h délutánonként velük legyek, vagy ha meg is engedi néha-néha akkor is csak pár órára :S Ja, és azt hozzá kell tennem, h szinte mindig vele vagyok majdnem mindennap mert h ő "nem bírja ki nélkülem" ez is már elég idegesítő..kell egy kis szabadság! Teljesen pórázon tart :S Beszéltem már erről vele sokszor sőt még a barátnőim is de mintha nem is érdekelné. Úgy tudom h nincs baja a barátnőimmel..Akkor mi lehet az oka? Hogyan tudnám rávenni h engedjen el? 18/L
2010. febr. 10. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
mért nem kezdtek el járni?! és akkor lehetne nálad vagy nála:)
2010. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
mi se megyunk kulon bulizni. nem megyek ugy k.rvalkodni, h a baratom nincs ott. ez most jelképes, nem az igazi k.rvalkodasra gondoltam. sztem beszéld meg vele, h ez igy nem jó, és h jöjjön ő is.
2010. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam h 1 éve vagyunk együtt.
2010. febr. 10. 15:31
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha külön mentek bulizni az még átvitt értelemben sem k**válkodás. Köze sincs hozzá. Teljesen természetes igény. Mi az, h nem enged el? Miért kell egyáltalán az engedélye? Ez butaság. Már ne is haragudj...
2010. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
ok, de akkor ott van az ismerkedés lehetősége. és én azt nem tartom helyesnek, h vkinek van baratja, baratnoje, az meg masoknak riszalja a segget.
2010. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne is haragudj, de őszintén, azonkívül hogy a barátod ki ő neked hogy megtiltsa, elmenj akárhova is, nem az anyád nem az apád, ha te délután a barátnőddel akarsz találkozni akkor találkozol, miért kell neked ehhez engedély? Közlöd vele, hogy a barátnőddel leszel, vagy utólag közlöd és kész. Neki nincsenek haverjai akikkel eljár?
2010. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
És ha elmegy valahova szórakozni az feltétlenül azt jelenti, h "riszálja a seggét"? Miért egyértelmű az ismerkedés? Szórakozni menni és ismerkedni menni egyáltalán nem ugyanaz.
2010. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
jo, neked lehet, h nem. nalam igy all össze a dolog. és ne mondd már nekem, h ha 1 pasi menne el a haverokkal, akkor nem lenne semmi flört. sajnos, ilyen pasi nincs. mindegyik megragadja az alkalmat. :S
2010. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hat te hulye vagy... meg az, hogy flort... az meg semmi, belefer szerintem. Csaj reszerol is.


RJ 19/F

2010. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom eljár a haverjaival, úgy ahogy én is a barátnőimmel. Együtt is járunk szórakozni, de nem lehet mindig mindenhova együtt. Egy percig nem fordul meg a fejemben, h ismerkedni akarna...Egyébként hány éves vagy?
2010. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!