Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás a pasit is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás a pasit is nagyon megviseli?

Figyelt kérdés

Mindkét esetben kérdezem. Akkor is ha ő szakít, vagy ha őt dobják.

Ha mondjuk ő vetett véget a kapcsolatnak, ismeretlen(de sejthető) ok(ok)nál fogva,az általában végleges? Mennyire tud hamar felejteni?(ha több mint 3 évig volt együtt valakivel) Megbánhatja még? Vagy egyből máshoz rohan? (gondolom, hogy azt még úgy is csak pótlásnak szánja,hogy legyen vkije.:)) Hogy lehet ez nagy általánosságban? (mert persze senki sem egyforma, ezt tudom, meg más és más helyzetek alakulnak ki mindenhol..) csak még is :D


2013. jan. 10. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Annyira nem viseli meg, mint a nőt. 25/f
2013. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, első. Emberfüggő és főleg helyzetfüggő a kérdés.

Annak idején, amikor szakítottam a barátommal, őt sokkal jobban megviselte, mint engem. Én rövid időn belül új kapcsolatba kezdtem, ő pedig egy éven keresztül nem talált magának senkit sem, és a nagymamájától tudtam meg, hogy még évekkel később is engem emlegetett, hogy senkivel sem lesz olyan, mint velem. A szakítás után sokáig próbálkozott még visszakapni, de az akkor már végleges volt. Úgyhogy nem lehet általánosítani, egy férfit is nagyon megviselhet a szakítás, ugyanúgy, ahogy egy nőt is.

2013. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindig annak fáj a legjobban akit otthagytak..:/
2013. jan. 10. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretek egy lányba akkor engem is megvisel, legyen az fél év vagy három. Sőt, tapasztalat, hogy nagyon nagyon megvisel.
2013. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi férfiak alapból jobban leplezzük az érzelmeinket ( nem sírunk, nem akarjuk kimutatni őket ), de ugyanannyira, ha épp nem jobban visel meg a dolog. Főleg, ha csalódás ér, ha nagy volt a szerelem és valamiért mégis véget ért.
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Annyira nem viseli meg, mint a nőt. 25/f"


Nem igaz! Embere, helyzete és kapcsolata válogatja. Igazán hosszú távú, tartós szenvedést én éppen férfiaknál láttam.


A csajok nagy része sír, zokog, tizenévesen öngyilkos akar lenni, kifordul önmagából stb. Aztán jön egy másik pasi, és a régi már el is van felejtve. Nem általánosítok, félre ne értsetek, csak azt mondom, sok ilyen van. Egyik lány ismerősömet hat éves kapcsolat után dobták ki, kiborult, szétesett, hónapokig sajnáltatta magát. Majd jött egy szexpartner és hirtelen azt hallgattam, hogy az exével sosem volt ilyen jó; mondom he?


A pasik nagy része meg van annyira érzéketlen, hogy dühöng kicsit, leissza magát, azt ennyi volt. Ettől eltekintve van egy-két cimborám, akik évek múltán sem dolgozták fel a volt barátnőjüket. Mindegyiknek volt azóta sok alkalmi és komoly kapcsolata, de akkor sem. Az egyiknek élettársa is van, mégis mindig kibukik belőle, hogy még mindig a volt barátnővel kel és fekszik, pedig már vagy öt éve szétmentek, évek óta nem is látta.

2013. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindentől és mindenkitől függ, nincs általános képlet.

Nekem volt olyan szakításom, ami után kb. ujjongtam, hogy végre vége :D

De ha totál szerelmes lennék egy lányba és otthagyna, az megviselne azért. Túl nagy drámát azért nem szeretek ebből csinálni, mert értelmetlen.

2013. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen. Nem elsősorban a nemtől függ. Persze, az már más kérdés, hogy ki mennyire tudja leplezni, mert a férfi inkább csendben tűr, miközben majd' összetörik, vagy épp leissza magát bánatában, egy nő inkább kisírja magát a barátnőjének.

De ez nem igaz, hogy egy férfit ne viselhetne meg egy szakítás legalább annyira.

2013. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És miért van az sokszor, hogy egyből más nőhöz rohannak?

(ha a férfi szakított) gyógyítgatják a lelküket?

2013. jan. 10. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Megvisel ... főleg a sok másnaposság utána ...
2013. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!