Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Lehet az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Lehet az első szerelem után újra szívből szeretni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátommal 2 éve vagyunk együtt. Ő 22. Volt egy nagy szerelme évekkel ezelőtt, akit még a kapcsolatunk elején is sokat emlegetett, aztán leállt...egyszer kétségbeesettségemben magamtól idegen dolgot tettem..belenéztem az üzeneteibe és láttam, hogy a lány anyukájával levelezett, a lényeg az volt, hogy azt írta neki, hogyha az a lány hívná bármikor menne... Na most ez a történet akkor történt, amikor 4 hónapja voltunk együtt... nyilván rengeteg idő eltelt azóta. Sajnos nagyon sokat kattogok azon, hogy a hatalmas szerelem, mert tudom, hogy az volt, pótolható-e. Én az egyetlen szeretnék lenni az életében, és elviselhetetlen az érzés, hogy annak a lánynak az emléke talán sosem engedi a helyet át a szívében nekem....

Tényleg igaz, hogy egy férfi életében egy nő van, a többi csak az árnyéka? :(


2013. jan. 10. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők életében is így van. Attól, hogy van egy nagy szerelem, nem feltétlen ő lesz az igazi társ.
2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mindenkinel igy van, de nalam igen, igaz 15 evig tartott. Azota csak arnyekok vannak :(
2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen lehet..
2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a kapcsolat "csak" 2 és fél évig tartott...

mi már egy éve együtt élünk, a közös jövőt tervezgetjük.. és bántana ha így gondolná, de megkérdezni nyilván nem fogom :D

2013. jan. 10. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:

4


nem az évek hosszúságától számít, hogy ki milyen nyomot hagy maga után a másikba.

2013. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azert az is számít!
2013. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy êve szakitott velem a barátom. Egy kerek évig jártunk. Minden nap összefutok az emlékével,az első szerelmem volt...megtanultam kezelni,együttélni vele. :) az anyukáját mai napig felköszöntöm ünnepnapokon,és az exemmel is beszélőviszonyban vagyok...neki azóta új kedvese van,akit többé-kevésbé,de elfogadok és jóban vagyok vele. Tudom,hogy az első szerelme voltam,és ő is nekem,de ennek a másik lánynak is az első ő. De nem ên vagyok most vele,és nem tartozik ő már hozzám se. De pl ha lenne vmi baja,bizalommal fordulhatna hozzám. :) az első szerelmet senki nem tudja elfelejteni,de egy annál jobb "el tudja söpörni" :) mert az igazi nem biztos,hogy az első :))
2013. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva nekem az első szerelmem középhosszúságú volt 7 éve nem vagyunk együtt de még nagyon sokszor eszembe jut voltam más lányokkal szerettem őket is de vhogy az már más nem mondanám h rosszabb de mintha abba már az ember nem a teljes gyermeki naivitását adná bele és az már ezáltal komolyabbb de valahogy nem olyan 100% ban minden sejtet felemésztő lenne ha meglehet ezt így fogalmaznom
2014. okt. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az utolsoval
2016. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!