Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel ellentétben engem nem a szerelem kerül el, hanem a barátok. Nő létemre egyszerűen nem értem a nőket. Kerülnek mint a leprást. Egy barátnő sem marad meg mellettem.

Nem mondom, hogy mindig totálisan jó párkapcsolatban voltam,de valahogy mindig az alakult a legjobban.

A barátnők lepattannak rólam.Nincs egyetlen igazi barátom sem.Fiúbarátaim vannak mindig, aminek az a vége, hogy beüt nekik a szerelem, és az aktuális nő leszedi rólam, mert féltékeny és nem érti miféle kapcsolat ez.Persze itt sem tömeges barátságokra kell gondolni,de eddig ahány volt, azzal mind ez történt.Egyszerűen nem értem.


2013. jan. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem sincsenek úgy barátaim. Nekem jelenleg is a párom a legjobb barátom is egyben.
2013. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Fülünyúl ***** válasza:
Nekem is több fiú barátom van, mint nő, még gyerekkoromban is sokszor fiúkkal játszottam.
2013. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
33
2013. jan. 11. 08:32
 5/47 anonim ***** válasza:

"Kerülnek mint a leprást."


Nem lehet, hogy tényleg leprás vagy?

(Bocs! Nem bírtam kihagyni ...)

2013. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális az, ha az embernek csak a párja van. Én ebben a helyzetben vagyok most.Pedig igényelném a barátokat,de valamit elronthatok, mert nincsenek.
2013. jan. 11. 08:41
 7/47 A kérdező kommentje:
5,nem-nem...max. büdös,amit ők éreznek, én meg nem.Váltsak tusfürdőt netán? :O :))
2013. jan. 11. 08:42
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

Hmm... Bele gondoltál már, hogy mi a jó a barátokban?

A néhány előnyön kívül rengeteg hátrányt tudnék felsorolni. Ezek közül csak néhány: Időt kell rá áldozni, így nem tudsz a saját dolgoddal foglalkozni. Az abszolút felesleges picsogástól az agyad is kifolyik. Fenn áll a veszélye hogy a nagy barát inkább hátbadöf. A titkokat sosem bízhatod másra, valakinek úgyis kikotyogja, ergó már nem titok. Amúgyis minek? Felesleges időpocsékolás barátokat tartani.

2013. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Ezt csekkolnom kellene, hogy pontos tanácsot adhassak ;-)
2013. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Nahát, pedig jó fej nőnek tűnsz, egyelőre nem értem az okát. Ők pattintanak ezek szerint téged le. Esély sincs arra hogy tudat alatt te teszed ezt? Én hibásan lettem összerakva... bevallom és már egy ideje teszek ellene. Ugyanis időközönként beijedek, és egy baráti kapcsolatot is rekord idő alatt építek le. Vagy mondjuk inkább múltidőben. Az ok az most mind1 és nem itt taglalnám, de tényleg így volt. Viszont mióta szembesültem ezzel, nagyon odafigyelek, mert barátok nélkül én se szeretek lenni.
2013. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!