Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan társkeresőkről, mint pl diplomás társkereső, elit társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nem a diplomás és az agyonképzett nők a célszemélyeim, ezért nem regisztráltam egyikre sem és nem is fogok.
2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Ezeket sosem próbáltam. Egy jó hancúrozáshoz nem kell diplomásnak lennie a csajnak...
2013. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
2013. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez JÓ!!! :D
2013. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Fülünyúl ***** válasza:
55%

Véleményem szerint ezen oldalak két ismerkedni vágyó tábort fognak összegyűjteni. A férfiak részéről azokat, akik csak anyagi jólétükkel, presztízsükkel tudnak villogni, semmi mással nem képesek nőt meghódítani, személyiségük sekélyes. A nők részéről szintén a sekélyesebb fajta fog odagyűlni, mégpedig az aranyásók, akik egyszerűen anyagi jólét után kutatnak egy pénzes pasas formájában. Így zsák a foltját alapon e két sekélyes lelkületű tábor szépen egymásra fog találni. Mindeközben az egésznek adnak - szokásukhoz híven - egy sznobos, übermensch csomagolást.


Mondom ezt mint szintén diplomás, csak engem az anyagiak, külsőségek nem motiválnak.

2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Diplomás nő vagyok, de sose használnék ilyet. Eddig egyik barátom sem volt diplomás. Szeretem, ha egy srác értelmes, de sosem hozott még össze olyan diplomás férfiakkal a jó ég, akik szóba jöhettek volna. Vagy közel sem voltak helyesek (és unalmasak voltak a témáik, általában ahhoz értett amit tanult, másról nem akart beszélgetni). Vagy túl öregek voltak már. Vagy el voltak hízva, egó terén még inkább. Nem szoktam társkeresőzni, de diplomás férfi társkeresőre még legnagyobb rémálmaimban se mennék.
2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem rohadt jó ötlet. Bánom, hogy nem én találtam ki.


-Te Jani, miből lehetne legjobban megélni?

-Nemtudom, valami netes oldal kéne, mint a teveclub.

-Te várj akkor valami szélesebb korosztályra kéne, de lehetőleg olyan amivel alig van meló.

-Aaaa megvan Sanyi, csináljunk társkeresőt.

-Ammegminek? Abból annyi van, mint a ház.

-Nemérted? Csinálunk olyan társkeresőt amilyen még nem volt.

-Jó de milyet? van már szexes, van már korosztályos, még etnikai is.

-Áhá kimaradt egy. A vég-zett-ség. Namármost mit hajtogat mindenki? Túl sok a diplomás. Ezért van az a keretszámcsökkenéses izé is amiért a retkes pizzát nem bírták kivinni. Na ha sokan vannak, akkor abból tuti lesz pénz. Átkopizunk néhány profilt a rosszlányokról és elindul az egész, a sok gyökér beveszi.

-Baszod Jani, zseni vagy! Tudodmit? Feltétlenül pakold tele ilyen seggnyalós stílussal, a diplomával sokan szeretik, ha fényezik őket: pl. nevezd őket elitnek ilyesmi, és azt hiszik kiváltságosok.

-Jóóó meglesz, akkor én bérlek szerót, te keress képeket jó nőkről.

2013. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Megmondom őszintén, én regisztráltam. Nem azért, mert a diploma számít, de van egy olyan perverzióm, hogy én az agyi kapacitások alapján szelektálok elsősorban, és mivel hagyományos társkeresőn rendszeresen olyanok jelentkeznek, akik két- háromszavas mondatokban kommunikálnak, az is tele van helyesírási hibákkal, ezért gondoltam, hátha itt kevesebb ilyen akad.

Nyilatkozni nem tudok az oldalról, mert használni nem használtam, ugyanis maga a regisztráció is rengeteg időt vesz igénybe... egy hosszú személyiségteszttel indul, ami már eleve előny a többi, hasonló társkeresőhöz képest.

Mindenesetre a regem maradt félig kitöltetlenül hetek óta... maradok inkább a csetelésnél, ahol inkább a saját szempontjaim alapján tudom kiszűrni, hogy ki hozzám való és ki nem (végzettséget még soha, senkitől nem kérdeztem amúgy).

2013. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én jellemzően diplomás nőkkel randiztam, de eszembe nem jutott ide regisztrálni. Nem a diploma vonz, hanem az értelem. Ha valaki ennyire előtérbe helyezi a végzettségét, akkor ez számomra azt üzeni, hogy nincs számára értékesebb dolog. Sem magában, sem a keresett félben.
2013. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

"hagyományos társkeresőn rendszeresen olyanok jelentkeznek, akik két- háromszavas mondatokban kommunikálnak"


Ez nem igaz. Ott is vannak rendes lányok, akik tudnak írni és lehet velük normálisan beszélgetni. Ezekkel a diplomásokkal csak a szublimációról vagy az analízisről lehet tárgyalni, de egy csomó jó dologból nem.

2013. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!