Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők! Hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Hányszor sírtatok már eddig a jelenlegi partneretek miatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne az, hogy ez mennyire általános.
2013. jan. 11. 20:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10-es, jó olvasni, hogy egyáltalán létezik ilyen.
2013. jan. 11. 21:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Az utobbi idobe gyakran, problémak otthon ami kihatott a kapcsolaatunkra is, sajnos sokszor kibuktam a baratai elott is, amit egy férfi nem szeret. A megértés helyett elhagyást kaptam.Szeretnem megmutatni neki hogy nem ilyen vagyok. szeretem nagyon és várok rá.
2013. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ha nem ért meg téged és inkább elhagy, annak szerinted van értelme?
2013. jan. 11. 21:33
 14/19 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyunk együtt és jó darabig nagy átlagban hetente-két hetente bőgtem miatta. Soha egy kapcsolatomban sem volt még ilyen, úgyhogy kicsit megsínylettem.

Aztán néhány hónapja volt egy komolyabb veszekedésünk (akkor egy hétig mindennap sírtam), de talán akkor érett meg a kapcsolatunk, nem tudom. Azóta még egyszer sem tört el a mécses viták, vagy csalódottság miatt, max örömkönnyek voltak. :) Remélem ez így is marad!

2013. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Velem is ilyen gyakori, mint veled az elején. Van amikor elég fura ez.
2013. jan. 11. 22:03
 16/19 anonim ***** válasza:

hetente-2hetente 1x biztos, hogy rám jön a sírhatnék, de a legtöbbször visszafolytom, akár vele vagyok, akár nem, de ha egyedül vagyok, néha elcseppen pár könnycsepp..

1éve vagyunk együtt..

mindig mind a ketten hibásak vagyunk..

2013. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mért vannak ennyien benne rossz kapcsolatokban? Olyannal kell lenni aki megfelelő.Én nem mondom hogy nem lehet olyan x év alatt hogy sír valaki a másik miatt de aki hetente havonta igy van az nagyon nem normális és nagyon nincs értelme annak a kapcsolatnak.
2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

3 év alatt elég sokszor, de nem minden hónapban 1x, csak úgy 2-3 havonta. Ilyenkor általában fáradt és túlérzékeny, mindenen felhúzza magát és kiabál, én meg elsírom magam. Aztán azonnal bocsánatot kér mindig. Amúgy 6 éve ismerem közelről, 3 évig nagyon jó barátok voltunk. Akkoriban többet bőgtem miatta, meg a saját hülyeségem miatt is.

Viszont ő is szokott sírni néha. Kb. 4x sírt eddig miattam.

2013. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Én aztán tényleg rengeteg dolgot lenyeltem a páromnak, elhanyagolt, bizalmatlankodások voltak, mindig én voltam a sor végén, mindig minden fontosabb, csaj legjobb "barik", ami már szerintem túlment barátságon, blabla. Valahogy érzékenyebben is érintettek a dolgok, mint az előző kapcsolataimban a hasonló esetek. Utólag ráébredtem, hogy talán azért, mert mindennél jobban szerettem őt és ugyan az agyam tudta, hogy nem jó vele, a szívem csak bízott... Ebből fakadt a bőgés mindig. Tehetetlenségből, vitákból, hogy nekem ez így nem jó. Ámde kitartó voltam és mostmár végtelenül örülök ennek. Nagyon durva vita volt az utolsó közöttünk és akkor komolyan elbeszélgettünk ezekről a dolgokról is. Azóta sokminden változott, a sírás is eltűnt. Ergo nem feltétlenül rossz kapcsolat az, ahol sok a bőgés, lehet szimplán csak nem jól kommunikálnak a felek, elmennek egymás mellett. Én úgy gondolom a végletekig ki kell tartani, persze meg kell húzni egy határt. Nálam a határ ott jött el, amikor ez a brutális veszekedés kettőnk között kifakadt és majdnem szét is váltak útjaink.


Egy dolog van, ami miatt ha egyszer bőgni fogok, akkor azonnal kilépek a kapcsolatomból, az pedig a megcsalás!

2013. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!