Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszem senkinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek a korosztályomból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, az arcom szép, félhosszú barna hajam van, barna szemem, na nem vagyok az a nádszálkisasszony,68 kilóval. Szóval, nem rondítja semmi csúnyaság az arcomat, nem vagyok kitűnő tanuló, de nem is bukdácsolok. Nem érdekelnek nagyon azok a dolgok, ami a korosztályombelieket érdekik, pl a bulizás, hogy ígyunk le magunk részegre, cigizés...Komolyabb vagyok a többinél, van egy saját stílusom. Talán néha túl komoly is vagyok, nehezen nyílok meg emberek előtt. Miért nincs barátom még?

A leírtak alapján annyira nem lennék jó partner egy komoly kapcsolatban, vagy mégis mi lehet a baj?



2013. jan. 11. 21:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
166 cm.:)
2013. jan. 11. 21:37
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem is küldesz képet? :) 15f
2013. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia:) én hasonló vagyok mint te, most leszek márciusban 15. Viszont 168centivel vagyok 57kg és így is elég nagydarabnak érzem magam néha, ezen próbálok váloztatni. 172centis lány is 65 kg körül van a korosztályunkban, nem mondom hogy ezen annyit kell aggódni de ha figyelsz mit eszel és mozogsz akkor sokkal vonzóbb is lehetsz. Plusz ebben a korban a fiúk sem mind annyira kezdeményezőek, és ha nem mész eleget /nem sokat, csak épp eleget/ társaságba akkor te zárod ki magad ebből.
2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10


170 cm-s 15 évesnek is sok. 15 évesen 170 cm-nek 55kg a normál.


Ráadásul ahogy olvastam 155cm-s

2013. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

engem 15 évesen csak ez érdekelt:

http://www.youtube.com/watch?v=fsbAksMweJA

azért. :D

f19

2013. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na látod.....
2013. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 166 centihez a 68 kg nem sok egy kicsit? Persze, ne érts félre lehet erős csontozatú, vagy izmos vagy. Induljunk ki ebből, ami a fiùknak fontos. Elsőre. Sportolsz valamit, vagy egyéb más? Az alak és a formák lényegesen számítanak a fiùknak. Az arc ha jól vettem le átlgaos, az pont Ok. :) De kisugárzás... Nagyon fontos. Gondold végig. Fiatalság. Nem azért van hogy bulizzunk, jól érezzük magunkat, és olyan dolgokat csináljunk amiről (azt hisszük) hogy a szüleink nem tudnak?! Egyszer élünk, nem?!

Van egy idézet:,, A külső ami megfog, de a belső ami megtart" Most aztán nagyon bölcs voltam, de szerintem ez valamennyire elfogadható válasz a kérdésedre. :)

2013. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!