Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk szeretik a vagány, kicsit fiús lányokat?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy sportos, nem kétbalkezes, talpraesett. Követi az F1-et, WTCC-t, szóval lehet vele beszélgetni hasonló témákról, de ő maga is szeret vezetni, versenyezni pl gokartozni. Öltözködés, viselkedés, belső viszont nőies.

Az én tapasztalatom az, hogy legtöbben tartanak az ilyen lányoktól, pedig általában azt hangoztatják, milyen jó lenne, ha ilyen csajt találnának.


2013. jan. 11. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig vagány kicsit "fiúsabb" barátnőim voltak, nem ilyen nyávogó nyálgépek, szóval kövezzetek meg de nekem bejön. Egész véletlenül nem vagy Szabolcs vagy Hajdú esetleg Borsod megyei ugye? :D :/
2013. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én bírom,mondjuk én egy balf@sz vagyok(értsd:kétbalkezes).22/F
2013. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:) nagyon nem...
2013. jan. 11. 23:52
 14/16 anonim ***** válasza:
ha emellett még szoktál gépeken/konzolokon játszani, tudsz főzni, szereted a csillagkaput, és nem használsz instagramot, akkor mégiscsak van értelmes nő a földön :D
2013. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anti paladin ***** válasza:
Imádom az ilyen csajokat. :)
2013. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Havernak bejön. Volt is ilyen barátom lányban. De összevesztem vele, amikor elkezdett beleszólni a magánéletembe. Pontosabban akkoriban kezdtem járni egy lánnyal. És ő le akart beszélni róla. Megzsarolt, ha nem hagyom el akkor vége a barátságnak. Hát vége is lett. Egy barát ne beszéljen bele kivel sze..elek!
2015. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!