Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint 1 éve szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 1 éve szeretem a volt páromat, de vele lenni már nem akarok. Meddig lehet elfojtani az érzéseket? Nektek sikerült?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd az exedet, akkor szeretnél vele lenni. Tehát kevered a szezont a fazonnal.
2013. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban kicsit kusza a kérdésed.

Nekem volt egy vőlegényem, 2 évig voltunk együtt, de a végén már nagyon sokat veszekedtünk. Egy vita hevében kidobtam, de aztán megbántam. Nagyon sokat szenvedtem, de tudtam, hogy mégis így a jó. Hosszú távon csak szenvedtem volna mellette.

Ez nem elfojtás, feldolgozás.

Írd le egy papírra a pro-és kontra dolgokat, és ha nagyon szenvedsz, olvasgasd a negatív tulajdonságait. Hidd el jobb most szakítani, mint 2 gyerekkel elválni, osztozkodni pár év múlva. Nyilván megvan az oka, hogy azt mondod nem akarsz már vele lenni.

Egyébként meg lehet, hogy nem is ő hiányzik, csak a valakihez tartozás érzése. Próbálj meg keresni valaki mást.

2013. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!