Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne az igaz szerelem jele hogy így minden majd szépen kialakul?

Figyelt kérdés

Már találkoztunk is, volt kézfogás, csók...

néha mondja is hogy szeret és hogy hiányzok neki, meg ilyemsi..

de mondta hogy még nem szerelem ez

Lassan egy hete ismerjük egymást, de csak egyszer találkoztunk még.


És mennyi az esély hogy kialakul a szerelem köztünk?

Mennyi idő kell ahoz?


Tudom hülye kérdések, de én kiváncsi vagyok, még nem voltam így ilyesmivel, régen ha találkoztam valakivel az már egyből szerelmes volt meg ilyesmi, de ő nem, úgyhogy az ilyesmiben még tapasztalatlan vagyok hogy ki fog alakulni-e a szerelem...


Én 16/l , ő 19/f



Normális válaszokat légyszi.


2010. okt. 14. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A szerelem mindenkinél különböző idő alatt alakul ki. Sokminden függvénye: hányszor találkoztok, mennyire nyíltok meg egymásnak, mennyire intenzív az együtt töltött idő, stb. De ha csak egyszer találkoztatok, még jó, hogy nem szerelmes! Hogy is lehetne az?? Gondolom msnen tarthattátok korábban a kapcsolatot, de a virtuális kommunikáció más, mint az igazi, élő kapcsolat. A tanácsom az, hogy még ne agyalj azon, hogy ebből lehet-e szerelem, hiszen még nagyon korai. Majd meglátjátok. Addig meg érezzétek jól magatokat egymással, és ennyi! 24L

2010. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem időre megy..Vannak akik első pillanatban úgy érzik szerelmesek..Vannak akik 1 év után jönnek rá,hogy bizony ők szerelmesek voltak mindig..

Én például amikor megismertem a férjemet ki nem álltam..Annyira nem kedveltem,hogy ha tehetem el kerültem..De voltak helyzetek amikor nem tudtam kitérni..Amikor együtt kellett dolgoznunk,és ha akartam ha nem 8-9 órán át egymással szemben kellett lennünk..Hónapokig csak a légyszíves ad ide ez vagy azt,és a köszönöm válaszok voltak közöttünk a kölcsönös ellenszenv miatt..Ám egy nap el kezdtünk beszélgetni,és szép lassan kialakult,hogy bizony tök jól megértjük egymást..Már más szemmel bámultuk a másikat,és rájöttem szerelmes vagyok belé..Ő is hamar rájött,mert 1 hónap együtt járás után már esküdtünk is..10 éve vagyunk házasok,és mai napig megdobogtatja a szívem!Még ma is bizsergek ha hazajön a munkából és átölel..

Szóval a szerelem majd kialakul..Ezt majd úgyis megérzed..

Hagyd hogy az élet forogjon tovább..Bízd a sorsra mi lesz...

2010. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Törekedj arra, hogy legyél kellemes társaság a számára, legyél vidám, nyitott. Ne akarj ráakaszkodni és minnél több idöt vele tölteni még most, az elején, búcsúzz el Te, mondjad, h dolgod van. Engedd neki, hogy vágyjon rád. A nökkel ellentétben, akik akkor jönnek rá, hogy szerelmesek, amikor a pasival vannak, a pasiknak akkor esik le hogy szeretik a nöt, ha a nö távol van. Tehát az elején nincs más dolgod, csak kellemes társaság lenni, nem nyomulni, nem csüngeni, nem hivogatni nem smsezgetni, nem éreztetni/mondani h esetleg Te már belezúgtál. Tudod, vadászösztön: ha meg kell szenvednie érted, akkor jobban fog értékelni, és izgalmas lesz az egész. Példa: ha a vadász ajtaja elé valaki odavág egy döglött rénszarvast, akkor az fúj, és nem kell neki, nem örül, nem érdekli. De ha elmegy vadászni és ö ejti el a szarvast, akkor büszke mint egy pulykakakas, mert ö az ász! Na hajrá. :)
2010. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mennyi idő kell ahoz?"


Az igazi, mély szerelemhez akár fél év is. És minél lassabban alakul ki, annál mélyebb és tartósabb lesz, szerintem.

2010. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az esélyét nem tudom.


25/F

2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

" nökkel ellentétben, akik akkor jönnek rá, hogy szerelmesek, amikor a pasival vannak, a pasiknak akkor esik le hogy szeretik a nöt, ha a nö távol van. "


Eddig kb. így volt, én akkor lettem belé szerelmes amikor megcsókolt, aztán amikor elbúcsuztunk egymástól, én boldog voltam hogy milyen kedves volt meg hogy találkoztunk..


Most amikor nem találkozunk csak beszélünk msn-en akkor ő mondja hogy hiányzok neki vagy szeret...


Próbálok kellemes társaság lenni neki, csak lassan nem tudom azt hogy miről beszélgessek vele, nehéz kitalláni témát..,

de nem akaszkodok rá.

2010. okt. 14. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

"Próbálok kellemes társaság lenni neki, csak lassan nem tudom azt hogy miről beszélgessek vele, nehéz kitalláni témát..,

de nem akaszkodok rá."


Nem kell kitalálni a témákat. Jönnek azok maguktól, ha 2 embernek van miről beszélnie egymással.

2010. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog ez így menni...:(
2010. okt. 15. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, h nem fog menni? Èn vagyok az aki írta a sok jó tanácsot, h meg azt h a szerelem a pasinal akkor alakul ki mikor tavol van a notol. Szoval miert nem fog menni? Nincs tematok? Nem tudod mirol beszelgess vele?
2010. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az történt hogy tegnap írtam neki sms-t hogy lenne-e kedve találkozni , ő azt mondta hogy nem, csak jövőhéten ér rá, ebből már meg volt a véleményeg, mert ismerem ezt volt már ilyen velem és ez azt jelenti hogy nem kellek neki.


De ma délelőtt meg elkezdi hogy ma találkozni akar velem, én nekem meg a mai nap nem jó, és azt mondta ma hogy rossz volt neki mert nem voltam ott vele...


most ez is akkor hogy van??

2010. okt. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!