Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egyetemen egy karra járunk, néhányszor beszéltünk, aztán volt egy buli, ott is sokat beszélgettünk és utána csókolóztunk is azon az estén sokszor.

Akkoriban kezdtem megismerkedni a mostani barátommal, akivel még csak randizgattunk, aztán ez az este után kb két héttel össze is jöttünk, most is együtt vagyunk.

Viszont ez a srác továbbra is keres, minden nap chatelünk facebook-on, néha személyesen is összefutunk, bár így vizsgaidőszak alatt elég ritkán (pl anyagot kér tőlem valamilyen tárgyhoz, dehát pont tőlem, olyanból amire nem is jártam, nem is értem... szóval nekem picit átlátszó, hogy csak ürügy a találkozásra). Meg már következő félévre mondta, hogy majd több tárgyra is járjunk együtt, mert úgy legalább biztos bejárnánk, ha ezt így megbeszéljük. Ezt egyébként jó ötletnek tartom, meg kedvelem is, ugyanolyan humora van, mint nekem ez nálam nagyon fontos, szeretnék vele barátkozni, de ha ő többet szeretne ennél, akkor viszont nem akarom áltatni... Mit gondoltok?

21L


2013. jan. 13. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sorozatgyilkos és te leszel a következő áldozata.
2013. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek csókolózol vele, ha nem akarsz tőle semmit, főleg, ha már ismerkedsz egy másik fiúval? Minek-minek.. Hülye kérdés.. De ezek után miért csodálkozol, ha keres és többet akar?
2013. jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Például beszélgess el vele, mondd el neki az egyértelműség kedvéért, hogy jól érzed magad a társaságában, de ne értse ezt félre, van barátod és jól megvagy vele.


Ha találkoztok, áradozz néha a hapsidról: milyen boldog vagy vele, milyen figyelmes hozzád. Nem kell túlzásba vinni, elég időnként.


Nagy valószínűséggel az évfolyamtárs hamarosan lekopik. Ha nem, akkor vagy csak barátkozni akar, vagy nagyon kitartó.

2013. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy te mit akarsz tőle...
2013. jan. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy beléd eset énis voltam hasonló hejzetbe. csak ne hüjitsed mond meg neki hogy mit szeretnél gondolom a pasi nehezen tűd csajozni ezért nincs másik alternativája egy kapcsira légy vele őszinte.amugy minden pasi minden jó csajt lefektetne csak a legtőbnek nem mondja oda társadalmi okokbol igy egypasi ismeresőd se lehetne mert mind tőbet akar csak a szintje más. F/23
2013. jan. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!