Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hete dobott a barátom, egy értelmetlen indok miatt. Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy szaladt utánam 3 hónapig, de nem adtam magam. Aztán összejöttünk, megszerettem, és kb ő jelentett nekem mindent..de ahogy én már nem taszítottam magamtól, hanem kerestem mindig, egyre b*nkóbb lett, k*csögebb, és már annak örültem, ha suliban látom pár percre és egy puszit kapok tőle...a b*nkózása eléggé elfajult, durva dolgokat mondott nekem, amikért már más lány rég kitette volna. Aztán azzal az indokkal dobott, hogy "k*rva jó nő vagy, de most nekem nincs se erőm, se kedvem foglalkozni veled, nem tudom mi van velem, de látom rajtad hogy így csak kínozlak, nem érzem már azt mint az elején.." Azért látom, hogy néha suliba még rámnéz pár másodpercre, és amikor odanézek elfordul. De nem is köszön, hozzám sem szól, kerül. Letöröltem facebookról is, nem akartam egyfolytában az adatlapját nézni. Megtudom még menteni ezt a kapcsolatot valahogy? Hogyan tudnám visszahódítani? 17/L
2013. jan. 14. 19:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám visszaszerezni?"


szerintem akkor ezt a kérdést felejtsd el......

2013. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
... :/ nem fog megváltozni soha.... a remény már meghalt.
2013. jan. 14. 20:27
 13/24 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni, bármennyire is szereted most. Sajna vannak ilyen pasik. :(
2013. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mindig az ilyen talál meg :/
2013. jan. 14. 21:58
 15/24 anonim ***** válasza:

Én nem értem az embereket. Ha valami elromlik akkor miért akarják egyből kidobni minthogy megjavítsák..



Szerintem meg menj utánna. Ha volt érzelmi kötödős kettőtök között (ami ugye így nem derül ki) akkor miért ne lehetne megjavítani? Ha futott utánnad és azt nem csak az ego miatt tette akkor persze.


Voltam énis ilyen helyzetben. Életem szerelme 2 év után dobott, hogy neki szabadság kell meg megis ismerkedett mással. Én tepertem utánna ami alatt elküldött mindenféle helyre. Olyan dolgokat mondott v tett amik borzasztóan fájtak (ő lány volt) de akkor sem adtam fel. Aztán közel 3 hónap után kibékültünk és mégjobb lett a kapcsolatunk mint amilyen a szakítás elött volt.


Kérdés az csak annyi, hogy te akarsz ebbe energiát tenni vagy nem. Ha akarsz, akkor legalább ha nem sikerül, elmondhatod, hogy mindent megpróbáltál.. ha nem, akkor pedig tudhatod, hogy hamarossan jobb lesz.. A döntés a tied

2013. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson hajtani utána !! Ne haragudj mit szeretsz ezen a tahón ? Aki megérdemli a szeretetedet az nem viselkedik ilyen gusztustalanul. Hagyd a fenébe, találsz te jobbat !

Egy kis idő után már nevetni fogsz ezen a lúzeren és magad sem fogod érteni mit akartál tőle korábban.


32/N

2013. jan. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam...

Még annyit, hogy facebookra írd be azt, hogy kapcsolatban. 100 % hogy nézi az adatlapodat. Suliban rá se nézz, legyél feltűnően jókedvű. Ezek után nem kizárt hogy megkeres, te építsd le, hogy bocs majd máskor, most dolgom van !

Ha ezek után sem tesz egy lépést se, felejtsd el a fenébe, mert nem kár érte, hidd el !Egy lépést ne tegyél utána !!!

2013. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Na fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel!


Ha érdekelnéd,már keresett volna,hidd el!

2013. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Legyen benned egy kis tartás,ne te fuss a pasi után,ha az lesz@r!
2013. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nagyon durva dolgokat mondott, tényleg azt se érdemelné meg hogy szóbaálljak vele, csakhát szeretem. Letöröltem facebookról, de suliban előtte próbálok majd vidám lenni, eddig csak az volt, hogy közömbös arccal amikor szembe jött velem elfordult. Na azért még így is tudja facebookon levelet írni, vagy akár viberen, akárhol..vagy suliban is megszólíthatna. Hajtani nem fogok utána, meg nem megyek utána mint egy kiskutya..ezek után már nekem ciki, tahó köcsög, de megszerettem.
2013. jan. 15. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!