Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hete dobott a barátom, egy értelmetlen indok miatt. Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy szaladt utánam 3 hónapig, de nem adtam magam. Aztán összejöttünk, megszerettem, és kb ő jelentett nekem mindent..de ahogy én már nem taszítottam magamtól, hanem kerestem mindig, egyre b*nkóbb lett, k*csögebb, és már annak örültem, ha suliban látom pár percre és egy puszit kapok tőle...a b*nkózása eléggé elfajult, durva dolgokat mondott nekem, amikért már más lány rég kitette volna. Aztán azzal az indokkal dobott, hogy "k*rva jó nő vagy, de most nekem nincs se erőm, se kedvem foglalkozni veled, nem tudom mi van velem, de látom rajtad hogy így csak kínozlak, nem érzem már azt mint az elején.." Azért látom, hogy néha suliba még rámnéz pár másodpercre, és amikor odanézek elfordul. De nem is köszön, hozzám sem szól, kerül. Letöröltem facebookról is, nem akartam egyfolytában az adatlapját nézni. Megtudom még menteni ezt a kapcsolatot valahogy? Hogyan tudnám visszahódítani? 17/L
2013. jan. 14. 19:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
még így is tudna levelet írni* (elírtam.) de ma azt vettem észre, hogy direkt előttem sétálgatott suliba az aulában, azért húzódott, de pont direkt előttem ment el többször is.Persze én is elfordulok amikor meglátom.
2013. jan. 15. 19:36
 22/24 anonim ***** válasza:
azt várja,hogy pitézzél neki,ha levegőnek nézed,az szar érzés neki,mert azt hiszi,hogy úgysem bírsz meglenni nélküle.
2013. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szóval egyszerűen sz*rjam le, menjek el nevetve mellette, és egyszer csak bejelöl majd, és rám ír, az egész idő kérdése? :) vagy esetleg megszólít suliba?
2013. jan. 16. 15:40
 24/24 A kérdező kommentje:
Osztálytársa jóbarátnőm, és azt mondta, hogy másnap látszott a bűntudat a fején. Meg mondják neki sokszor, hogy én mennyire utálom, ő meg annyit mond rá, hogy tudom.:/
2013. jan. 16. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!