Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha egy srác egyedül él lakásban, egy kutyával?

Figyelt kérdés

Nincs kutyaszag, nem is hullik a szőre, más zavaró tulajdonsága van. Pl iszonyatosan horkol, böfög, fuldokol,(néha fingik is) nyáladzik. Engem már nem zavar, de néha ha pl egy haver nálam alszik, akkor ők azért fel-fel kelnek a horkolásra.

Titeket ez zavarna?


2013. jan. 13. 21:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most a kutyáról beszélsz?
2013. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kutya..:D Először félreértettem.

Engem nem zavarna.

2013. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
vaze
2013. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hát ha ott csinálja a kutya az ágy végébe.. ahol alszunk akkor zavar..
2013. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eredetileg a folyosón van a kialakított helye, de szinte mindig a tv előtt alszik el. Néha ha zavar a lábánál fogva kihúzom a folyosóra, fel sem kell rá.
2013. jan. 13. 21:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te most a srácról beszélsz
2013. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha a kutyáról van szó, nem zavar. Pasinál kicsit zavarna. Egyébként én szeretem a kutyákat, szóval, nem gáz :)
2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

nem zavarna, bár attól is függ, milyen fajta a kutya..

sajnos kiskorom óta eléggé kutyafóbiás vagyok (és tényleg, nemcsak úgy mondom)..szóval engem nem zavarna, hanem valószínűleg félnék tőle:D

2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ettől a kutyától nem lehet félni :)angol bulldog, semmi vadászösztöne nincs. Semmire és senkire nem támad, csak játszik.
2013. jan. 13. 21:39
 10/25 Bino ***** válasza:
Én amúgy is a kutyámmal (csak horkol) és már nem igazán tudnék nélküle aludni szóval engem nem zavarna.
2013. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!