Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom használja az exétől kapott tárgyat?

Figyelt kérdés

Kapott az exétől egy használtai tárgyat, és minden nap használja, nem ruhadarab igaz, kéne, hogy ez zavarjon engem?

Eddig nem zavart, de most kezd, hogy látom minden nap használja, eddig nem használta.


2013. jan. 15. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ milyen típusú tárgy...mert azért tárgy és tárgy közt is óriási különbségek vannak
2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én pl hordom a swarovski ékszereket amiket kaptam az exemtől..csak nem fogom kidobni.ezen ne húzd fel magad.
2013. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, megszokás és ragaszkodás között van különbség. Nem hiszem hogy érdekelné, honnan származik a tárgy.
2013. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos. Én kaptam egy gyönyörű manikűrszettet az egyik évekkel ezelőtti exemtől és a mai napig azzal reszelem a körmömet:D most már vőlegényem van és múltkor neki is azzal csináltam meg a kezét. És az a pláne, hogy tudja, hogy extől van:D sz*rt rá magasról és engem sem érdekelne semmi ilyesmi.
2013. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos, hogy zavar.

Beteges, amit művelsz. Egy tök ártalmatlan dologba képzelsz bele mindenfélét. Attól, mert valakit egy "múltbéli személytől" kapott, még használhatja azt. Nem jelent ez semmit. Az lenne a beteges, ha mondjuk csak ezért kidobálná.

2013. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kéne,hogy zavarjon!

Én kaptam exemtől,plüst,porcelánt,ékszereket...és használom is őket..hisz semmit sem jelentenek számomra...és ezt a barátom is tudja

2013. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!