Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden szép lány beképzelt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép lány beképzelt? Pesten egyre inkább ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés
Nekem sokkal vonzóbb egy visszafogott lány, aki mellesleg kedves és jól is néz ki, mint egy beképzelt minden nap szoliba, plázába járós csaj.
2013. jan. 16. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szépek.
2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Máshol is beképzeltek, de Pesten különösen hatványozott a dolog! Ahhoz még társul a pestiek "felsőbbrendűségi" hite.
2013. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minyen mértékben érted a beképzelted? Ha mondjuk én azt mondom, hogy többen mondták már, hogy szép vagyok, és mindig igyekszem mindenkivel úgy bánni, ahogy szeretném, hogy velem is bánjanak, akkor én már beképzeltnek számítok?
2013. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pesten lakok, de nem vagyok beképzelt.
2013. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább lehetett volna beképzelt, pl: Einstein, neki lett volna mire, viszont ezek az agyon műtött, plázacsajok nem tudom mire olyan büszkék. Erre írtam, hogy nekem ők nagyon nem az eseteim. Viszont Pesten ritkaságnak számítanak azok a lányok, akik szépek és mégse beképzeltek és még okosak is és szorult beléjük némi kedvesség, nőiesség.
2013. jan. 16. 19:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát igen,Einstein egy zseni volt,de rengeteg példát lehetne erre mondani,nem csak híres emberekkel kapcsolatban hanem hétköznapi emberekkel is.Ezek a r*bancok nem tudom mire fel beképzeltek,hisz semmit sem érnek.Nem ök dolgoztak meg a márkás cuccokért stb hanem apuci pénzéből lettek vásárolva,érzelmileg és értelmileg nullák tehát az én szememben ők értéktelen hulladékok,kerülöm is őket nagy ívben.Az meg egy másik dolog hogy smink és mindenféle kencefice nélkül olyan rondák lennének mint a bűn
2013. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is Pesten lakok és nem vagyok beképzelt, se csúnya.

16/L

2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És ezeket honnan tudjuk? Ezeket a jellemeket 90%-ban mások mondják másról és nem magunkról döntjük el. Beképzelt másokkal szemben vagyunk és nem magunkkal;) Ergo kevés értelme azt állítani, hogy "nem vagyok beképzelt", mert mások szemében lehet nagyon is az. Logikus:) Azt nézzük meg hogyan viselkedünk másokkal ahelyett, hogy öndícséretbe kezdünk. Hoppá ne legyünk beképzeltek><
2013. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!