Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szembesítsem a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szembesítsem a fiút, akivel már randizom 2 hónapja, a gazdagságommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem volt szép, hogy titkoltam előtte eddig, de rosszul vette volna ki magát, ha csak úgy előállok a témával. Most viszont úgy érzem, hogy eljött az ideje. Ki mit tanácsol?

2013. jan. 18. 20:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

20


Ezzel már elkésett.

2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
van 2 forint a nadrágzsebedben, amit már be is tiltottak? fake kérdés.
2013. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a ruházatomon mennyire látszik, nincsenek rajtuk óriási márkajelzések! Köszi mindenkinek!
2013. jan. 19. 09:20
 24/40 A kérdező kommentje:
A hobbijaim átlagosak szerintem. Futás, olvasás, túrázás, bringa, színház, mozi.
2013. jan. 19. 09:22
 25/40 anonim ***** válasza:

20


"Benyögöd neki, hogy gazdag vagy? Az cseppet sem lenne ciki. "


Azok után igen, ha a másik előtt pont az ellenkezőjét adta elő, és még a másik akart rajta segíteni, az utolsó filléreiből.

2013. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
53%, látom, hogy jól szórakozol a provokatív válaszaiddal. Nagyon drámai vagy, szerintem próbálkozz valamelyik színháznál, hátha kellesz nekik.
2013. jan. 19. 09:51
 27/40 anonim ***** válasza:
7%

26


Egy ilyen válasz után, mint amit most produkáltál, egyértelmű, hogy ki vagy:DD


Én viszont az igazat irtam:DD Ezért nem tetszett ennyire.Előfordul az ilyen:D


Ugye tudod, hogy mi következik? majd megtudod:)

2013. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

*Ezért nem tetszett neked ennyire



A feldobott labdát, ami neked lett feldobva-ráadásul igazsággal-csak az csapja le, aki játszott.


Legközelebb okosabb légy, ha találsz valakit aki szeretni fog, kétszer gondold meg, hogy hazudj, hogy ne járj így ahogy most:)

2013. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Te komolyan azt gondolod, hogy egy idegen, aki neten keresztül szórakozik azzal, hogy másokat csesztet, bármilyen befolyással is van rám? :-) Vicces vagy! Egyáltalán nem érdekel, hogy mi következik eztán szerinted! És, ha annyira érdekel, a fiú nem az utolsó filléreit költötte rám, mindenki fizette a sajátját. Nem vagyok rászorulva más pénzére, soha nem is voltam és soha nem is leszek. ;-)
2013. jan. 19. 10:03
 30/40 anonim ***** válasza:

29


Később is-mikor majd a selejt embereket találod ismét- emlékezz ezekre a szavakra és nem mondtam/irtam azt, hogy bármit is elfogadtál volna.


Viszlát:)

2013. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!