Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szembesítsem a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szembesítsem a fiút, akivel már randizom 2 hónapja, a gazdagságommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem volt szép, hogy titkoltam előtte eddig, de rosszul vette volna ki magát, ha csak úgy előállok a témával. Most viszont úgy érzem, hogy eljött az ideje. Ki mit tanácsol?

2013. jan. 18. 20:16
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Á, szóval szerinted az, aki nem gazdag, selejt? Szánalmas vagy!
2013. jan. 19. 11:29
 32/40 anonim ***** válasza:
29%

31


Nem drága, előszőr is a szánalmas te vagy-ne forgasd ki az írásom, másodsorban nem vagyoni helyzet miatt selejt egy ember, hanem érzelmileg és emberileg. Pl. az aki a másik ember érzelmeivel és lelkiségével játszik.Harmadsorban az, aki érdekből kezd vagyonos emberrel kapcsolatot, vagy érdekből a nála alsóbb osztályban élő embert "futtatja" mert kiváncsi milyen ember.


Gondolom nem véletlenül keltette fel a figyelmed egy nálad hatványozottan anyagilag szegényebb ember, mikor a felfújt üres fejű érdeklibákból ezret kaphatnál.


De ez a vonat, hogy értsd: elment számodra.

2013. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

31


Legközelebb megfogod gondolni 2x, hogy kivel meddig játszol.

2013. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Üres és semmitmondó dolgokat írsz és mivel már írtad, hogy viszlát... Légy boldog a saját meggyőződéseiddel.
2013. jan. 19. 11:46
 35/40 anonim válasza:
Anyira imadom ezt amikor valaki kijelenti magarol hogy gazdag:D ezen mindig szakadok. Had kerdezzek mar valamit a kerdezotol? Elmondana hogy mit ertessz a gazdag alatt? Mert rengetegen mar annak mondjak magukat mert kertes hazuk van. Szuleim ugyvedek mind a ketten ugyvedi irodajuk van. Apam 62 anyam 56 eves. Ingatlankbol osszegyujtott vagyonuk amit 35 ev alatt sikerult osszegyujteniuk boven meghaladja az 1 milliard forintot..Nekem ebben 1 perc munkam nincs ugyhogy senkinek nem dicsekszem vele. en 22 eves vagyok Sydneyben dolgozom aruhazban. Szoval nem vagyok elkenyesztetve. De ezek utan meg mindig nem mondanam hogy gazdagok vagyunk mert ez abszolut nem gazdagsag csak jomodnak hivjak. Vannak gazdag ismeroseim milliardosok. Kedves kerdezo is milliardos? Csak azert kerdezem mert annyira felidegesit ez a kifejezes amikor emberek azt hiszik magukrol vagy masokrol hogy azok hogy nem birom idegileg.
2013. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

34


Te pedig ne keresd légyszíves többet azt az embert, akinek a szegénységével képes voltál játszani.


üdv:)

2013. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
35: Tudom, hogy hülyén hangzik, de másként nem tudtam megfogalmazni. A való életben nem is szoktam ezt mondani, ezért is született meg a kérdésem. Feltehetőleg fél milliárdos vagyonunk van (főleg ingatlanok), de az egyetem mellett én is dolgozom és nem a saját vállalkozásunkban, hanem egy sportklubban oktatóként gyerekekkel. Az tény, hogy gondtalan életem van, de ez nem ad okot arra, hogy semmit se kezdjek az életemmel. Próbálom hasznossá tenni magam, ennyi.
2013. jan. 19. 12:13
 38/40 anonim válasza:
jajo akkor kefelunk?
2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
:-D Nem!
2013. jan. 19. 14:15
 40/40 anonim válasza:
:(
2013. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!