Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szembesítsem a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szembesítsem a fiút, akivel már randizom 2 hónapja, a gazdagságommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem volt szép, hogy titkoltam előtte eddig, de rosszul vette volna ki magát, ha csak úgy előállok a témával. Most viszont úgy érzem, hogy eljött az ideje. Ki mit tanácsol?

2013. jan. 18. 20:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy te vagy gazdag, vagy a szüleid.
2013. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell neki mondani semmit, csak érezd jól vele magad. ÚÚgyis kiderül majd és ha zavarja, szólni fog, ha nem zavarja akkor meg elkerültél egy felesleges kínos pillanatot.


Az milyen hogy "figyelj...el kell mondanom valamit...elég gazdag vagyok." :D

2013. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

6


Ha egyenes a tag, és te hazudtál neki, nem lesz könnyű dolgod.Sőt, még az sem biztos, hogy a kapcsolatod megmarad.

2013. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
*te hazudtál neki,többszőr, és átverted
2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
Én a helyedben ezt a témát nem firtatnám,előbb-utóbb úgyis kiderül.Egyébként miért is kellene tudnia az anyagi helyzetedről?Az igazi szerelem nem a pénzről szól,szerintem.Ne légy naív mert ráfázhatsz,kihasználhatnak.38 N
2013. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam neki, csak simán nem beszéltünk erről.

A szüleim is gazdagok, én "csak" gyarapítok.

2013. jan. 18. 20:51
 17/40 anonim ***** válasza:
6%

16


Mennél tovább húzod a beszédet és hazudsz,és vered át a másik embert, és nézed hülyének annál nagyobb az esélyed, hogy a story befejeződik.Minden anyagi helyzettől független.

2013. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Come down!

Nem verem át és nem hazudok neki, fogd már fel! Eddig nem volt szó az anyagiakról, csak elmondtuk, hogy ki mivel foglalkozik, ennyiben kimerült.

2013. jan. 18. 21:06
 19/40 anonim ***** válasza:

18


17

2013. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Mármint, hogy hozod fel ezt a témát? Benyögöd neki, hogy gazdag vagy? Az cseppet sem lenne ciki. Ha nem jött szóba, akkor nem jött szóba. Ha hazaviszed, úgyis rájön, esetleg sejti a ruháidból, kocsidból, vagy a hobbijaidból, ha majd zavarja, vagy nem érti, rákérdez és megmondja. Ezt nem tudod felhozni témának, hogy ne legyen irtóra gáz.
2013. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!