Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
Van egy lány nálam kb másfél évvel idősebb (én most töltöttem a 17-et ő 18) eléggé jó barátok vagyunk. Szeretném ha több lenne közöttünk, de nekem a közös barátaink mondták hogy nem akar összejönni velem mert fél hogy ha szakítuk nem leszünk olyan jó barátok mint most. Nemrég együtt is aludtunk de nem volt semmi, semmi jelet nem ad hogy akarna tőlem valamit. Mit csináljak?
2009. aug. 30. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelej! Ez sok lánynál probléma. pl.: Nálam is XD

Van egy vki akivel nagyon jóba vagyok már legalább 1.5 éve. Mindent vele beszélek meg sokat tud Rólam. Elég egy pillantás és tudja ha valami nem stimmel. Én eleinte járni akartam vele csak bnöje volt és még van is. És most visszagondolva jobb, hogy nem jöttünk össze. Még mindig szeretem de ez egy másabb érzés a többinél sokkal értékesebb.


Nah hogy most ne csak Rólam irjak:D


Próbáld meg bebizonyítani neki hogy jobb vagy mint egy barát, hogy értékesebb vagy annál.

Vagy: Egyszerűen ne csinál semmit próbálj vele kicsit tartózkodóbb lenni.


Sok lány akkor jön rá h szeret valkit mikor már azt látja h a másik fél nem érdeklődik iránta, esetleg más barátnőt talál (mert ha látja h boldog vagy vki mással akkor felötlik benne h lehet h vele is ilyen lennél.)Ezzel most nem akartam azt mondani, hogy hazudj neki és mondd azt h van valakit. Ne érts férre.



Ha nem jön össze akkor őszintén sajnálom. Lehet később te magad rájössz, hogy jobb volt az úgy.

2009. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!