Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
a párommal csak később terveztünk gyereket, sajnos én még dohányzom, de babavállalás előtt le akartam tenni. Pénzügyileg se rózsás a helyzetünk, habár mindketten dolgozunk, és van ház, ahol lakhatnánk, de nem gyüjtögettünk semmit. Ráadásul nekem korábban volt egy abortuszom, és nem akarok még egyet, mert az már lehet meddővé tenne. De még olyan felkészületlenül ért minket a baba, ti mit tennétek? Elvetetni azért sem akarom, mert utána biztosan vége lenne a párommal, de nagyon szeretem és nem akarom elveszteni.
2013. jan. 19. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt a pelenkát hagyjuk.

Vesz 20 textilpelenkát és meg van oldva a legdrágább kiadás.

Szóval ez nem szempont és logikusan gondolkodó ember sem a pelenkára asszociál.


Pénzük van, nem éhhalál szélén álló párról van szó és a lakhatás is megoldott.

Érzelmi gondjai vannak.

2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a párod tud róla? Mit mondott? Hány évesek vagytok?
2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ma derült ki, este jön és átbeszéljük, tud róla. Szerintem akarná. AZért írtam, hogyha esetleg nem tartom meg, akkor sajnos vagy nem sajnos, nem biztos, hogy egy ab. borzalmai után rá akarnék többet nézni, mert az előző pasimtól is megundorodtam a beavatkozás után és vége is lett a kapcsolatunknak.
2013. jan. 19. 15:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Na de ez azért más. Abortuszról te döntesz, az hogy ő csinálta más kérdés. Ezért nem ő a felelős.

Nem hinném, hogy megutálod miatta.

2013. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor the nem is szereted a párod. -. -
2015. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!