Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan, aki 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, aki 22 évesen nem csókolózott, és nem azért mert válogatós, hanem mert nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Biztos van...
2013. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy van még időd nyugi! Ha meg fiú az szívás! Eláshatod magad!
2013. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fiú lennék ! Zárkózott sem vagyok
2013. jan. 19. 20:24
 4/24 anonim ***** válasza:
nem tudom már, hány évesen csókolóztam először, talán 21, de lehet h 22. de biztos van ilyen is, és nincs ezzel semmi baj. azzal van baj, ha vki már csinálta, aztán tönkremegy a házassága, na ez nagyobb gond.
2013. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Biztos. De szerintem ideje lenne már pótolni, barátom xD
2013. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De nem megy, hiába próbálkozom, pedig mindent kiadok magamból , képtelen vagyok arra,hogy szimpatikus legyek egyetlen egy lánynak is akár. Nem tudom elhinni.
2013. jan. 19. 20:29
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy és/vagy csúnya, akkor az lenne a csoda, ha csókolóztál volna már.
2013. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ahogy egy korábbi válaszoló írta: fiúként eláshatod magad.


Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ne legyenek hiú, naiv reményeid. Gondolod végig: "béna" srácok nem smárolnak, menő KANOK smárolnak. A KANOKNAK van önbizalma, menő, lehet, hogy egy orbitális bunkó, de ez nem érdekli a lányokat, hiszen az illető egy KAN. A lányok ilyenekkel szeretik megb@szatni magukat, akármennyire tagadják, és akármennyire mondogatják, hogy "jaj, nekem az érzékeny fiúk jönnek be!". Blabla. Kamu. Ne hidd el.


Az a Te bajod, hogy valószínűleg rendes is vagy a lányokkal - nemcsak egy puncit látsz ellentétben a KANOKKAL. Választhatsz: az egyik megoldás, hogy KAN leszel. Bunkó, suttyó paraszt, aki egész nap az edzőteremben csókolgatja a bicepszeit és egy értelmes gondolata sincs. A nőkben csak GARANTÁLT, hogy tapadni fognak rád a csajok. Ezzel csak az a baj, hogy a nőket lyukként és szop.ógépként kell kezelned: csak szexre használod őket. Van ehhez lelkiismereted? Ha igen, gratula! Nemsokára tele leszel csajjal.


Ha viszont nem, akkor nagyon sajnálom, de eláshatod magad.

De nincs minden veszve! Először is, ha nagyon gyötör a csók (és ezáltal) a szex hiánya, illetve a szüzesség jelenléte, a legjobb megoldás: prostituáltak!

Hidd el, ha tudod finanszírozni, baromi sokat adhat. Sokkal többet, mint egy "barátnő". Aki csak arra vár, hogy egy KAN dobjon neki egy kis morzsát - ez esetben pedig egy perc alatt eltűnne az életedből!


Ellenben egy prostihoz bármikor mehetsz, ha kedves és figylemes vagy vele (miért ne lennél az, nem vagy KAN), akkor ő is "úgy" fog hozzádállni-nem egy egyszerű kliens leszel.


Gondold meg! :)

24 F

2013. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bunkó paraszt vagyok, de mellé még ronda és vékony ! :(
2013. jan. 19. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!