Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan, aki 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, aki 22 évesen nem csókolózott, és nem azért mert válogatós, hanem mert nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen, biztos van.

De szerintem ez gáz is.

Ha ennyire túl akarsz lenni, a fiúknak úgy sem számít annyira az első csók menj el pár haverral diszkóba, aztán miután teli vagy piával meg egy csaj is, lesz partnered:)

De viszont, én nem így képzelném el az első csókot..

Bár van olyan ismerősöm (fiu) aki 11 évesen már több lánnyal is csókolózott:D Lehet ezért lepontozni..

2013. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nahát..vki nagyon a prostikhoz akar küldeni:)...én azt mondom belsőre jellemezd...s igen, milyen zenét szeretsz? :D
2013. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

14:54-es

Gondolkodj! A kérdező valószínűleg nem az a fajta, aki ily módon kihasznál egy nőt. Valószínűleg ezért is tart ott, ahol szegény...:S


15:26-os

Én legalább értelmes alternatívát nyújtok neki - veled/veletek ellentétben.

2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A 60%-os nagyon jókat írt, fontold meg!
2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!