Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan, aki 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, aki 22 évesen nem csókolózott, és nem azért mert válogatós, hanem mert nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt, oké... de ki is használod/használnád a lányokat?
2013. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
azta k.rva ez mekkora :D Bp-i vagy???
2013. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem használom ki őket, mert nem is kellek nekik, még barátkozni se !
2013. jan. 19. 21:28
 14/24 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, aki nem kell senkinek. Legfeljebb a helyzetedhez képest nagyon válogatós vagy.

Keress egy ronda, de kedves lányt, aztán az idő meghozza a többit.

2013. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Esélyem sincsen kihasználni senkit ! :D Ne higyjétek azt,hogy a Claudia Schifferek után mozgolódom , nálam nem lenne mérce a külső, de hát a mások által felállított határvonal szintjét nem ütöm meg
2013. jan. 19. 21:30
 16/24 anonim ***** válasza:
A ronda fiúk még a ronda, de kedves lányoknak se kellenek.
2013. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én olyat keresek aki passzol hozzám belsőleg, külső nem számít, de belsőleg lennének igényeim, egyetlen egy közös tulajdonság van az okos és a buta felszínes nőkben : Egyiküknek sem kellek ! :)
2013. jan. 19. 21:34
 18/24 anonim ***** válasza:
hallod,itt csápolok harmadjára..írj magadról egy jellemzést, nah!
2013. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Külsőre vagy belsőre ?
2013. jan. 20. 16:25
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Az a válaszoló vagyok, aki a prostikat ajánlotta.


Én is kérdeznék valamit!

Azt írod, hogy "esélyed sincs" kihasználni őket. Ezt oké, megértem. De gondold végig, biztos eljátszottál már a gondolattal: ha valakit alkalmad lenne kihasználni, megtennéd? Becsapnád és utána eldobnád, mint egy rongyot? Más pasik előtt csak úgy beszélnél a lányról, hogy "szereti a f@szt", "szo pós szája van"? Egyszóval: ÚGY VISELKEDNÉL A NŐKKEL, MINT EGY KAN?


Azt írod: "Én olyat keresek aki passzol hozzám belsőleg, külső nem számít, de belsőleg lennének igényeim," Ez alapján szinte biztos vagyok benne, hogy a fenti kérdésre a válasz az, hogy NEM!


"Sajnos" ezért nem vagy sikeres a nők között. Mert van szíved. Ez manapság a nők szemében gyengeség: ha nem vagy elég agresszív, elég bunkó, elég suttyóparaszt, eláshatod magad!


Néhány dologra én is kíváncsi lennék! Nem tudom, hogy dolgozol-e, illetve jó lenne tudni, hogy hol laksz. Ez alapján ugyanis tényleg ellehetne kezdeni "mozgolódni" prosti-ügyben. Ha valóban ennyire fontos a belső érték, akkor kissé nehezebb dolgod van. Hiszen prostikat elsősorban külső alapján választ az ember - de ne aggódj, ha a lány érti a dolgát, egy nagyon jó beszélgető partner is lehet! Jó lenne még azt is végig venni, hogy a "passzol hozzám belsőleg" mit takar? Ugyanazt a zenét szeretitek? Állatvédők vagytok? Hasonlóan gondolkodtok a világról?


Rengeteg midnent meglehet tudni egy prostituáltról, ha NŐKÉNT kezeled - és hát valljuk be, MIÉRT NEM KEZELNÉD nőként, elvégre NEM vagy Te KAN! Ha már egy egyszerű virágot viszel neki, ha érezteted vele a tiszteleted, akkor -ahogy írtam - több leszel egy egyszerű vendégnél. Ne értsd félre, nem ígérek biztos párkapcsolatot! Viszont, ha az első lépésekkel megtalálod a jó utat, utána sokkal könnyebb lesz továbblépni!


És akkor már Te is csak és kizárólag a prostituáltakban fogsz gondolkodni! :)

Hiszen ők nem küldenek el, nem bántanak - ellentétben az "erkölcsös" szennyel. Akiknek ugyebár -marketing szerint - "nem a külső számít", és "nem kedvelik a KANOKAT". Persze-persze.


Ha kérdésed lenne még, írj nyugodtan! :)

24 F

2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!