Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha pl. egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha pl. egy normális lánnyal ismerkedtek, utána miért jobb egy kapcsolatra a butább, igénytelenebb, közönséges viselkedésű lány, mint az előző?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 22:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretik az okos nőket. Szeretik magukat okosnak, műveltnek és erősnek érezni. A buta és igénytelen mellett ezt könnyen el lehet intézni.
2013. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem cseréltek le, ezt tapasztalom az ismeretségi körömben. Ha meg engem cserélnének le ilyenre, nem is érdekelne, mert legalább kiderülne, hogy az a pasi egy nagy 0. :) :)
2013. jan. 19. 22:56
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

"Szeretik magukat okosnak, műveltnek és erősnek érezni. A buta és igénytelen mellett ezt könnyen el lehet intézni."


Ne magadből indulj ki! Nem mindenki ugrik az analfabéta nőkre.

2013. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Engem többször is "cseréltek le" ilyen közönséges átlagos kinézetű lányokra, holott én egy értelmes jó csajnak tartom magam. A cseréltek azért van idézőjelben, mert nem elhagytak miattuk, hanem miután vége lett, a következő barátnőjük egy ilyen kaliberű lány lett.


Engem is érdekelne a dolog hogy ez miért van, mert rákérdezni még egyiknél sem kérdeztem. De ettől függetlenül én nem tartom őket 0-nak ezért, mert jelenleg is megvan bennük az ami miatt együtt voltam velük, csak szimplán nem értem.


22L

2013. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ne magadből indulj ki! Nem mindenki ugrik az analfabéta nőkre."


Nem magamból indultam ki. Én is csak azt tudom mondani, amit tapasztalok. Ha nem így van, akkor idővel nyilván bizonyítva is lesz ennek ellenkezője.

2013. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Én is csak azt tudom mondani, amit tapasztalok. Ha nem így van, akkor idővel nyilván"


Jó de az sem teljesen igaz, hogy mindenkinek csak a húgyagyú, ostoba nők kellenek. Jó vannak akiknek arra van "igénye" mert egyrészük max. üríteni való valljuk be.....

2013. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nem is az a baj, hogy valakinek a húgagyú kell. Ha az kell neki, hát legyen vele boldog.

Itt az a baj, hogy ha valóban megismersz egy okos, értelmes, érzelem és erkölcsös lányt, akkor mi az Isten nyiláért cseréled le egy ilyenre? (nyilván nem rólad beszélek)

Tehát ezt próbálom megfejteni, és én valahol a fent leírtban látom a választ. Persze ettől még tévedhetek.

2013. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

"Itt az a baj, hogy ha valóban megismersz egy okos, értelmes, érzelem és erkölcsös lányt, akkor mi az Isten nyiláért cseréled le egy ilyenre? (nyilván nem rólad beszélek)"


Én arra tippelek, hogy a értelmesebbel nem kapja meg azt ami talán hiányzik neki (állati ösztönök).

2013. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Jééé, ez van nőknél is! Rendesen ledöbbentem! Azt hittem csak a férfiaknál kerülik a rendes és okos értelmes egyedejket....

De én azt vallom, hogy az embernek a párja a saját lelki és szellemi kivetülése! Na akkor most meg leszek kövezve...:)


24/F

2013. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez tetszik utolsó :DD valószínűleg lehet benne valami...


22L

2013. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!