Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha pl. egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha pl. egy normális lánnyal ismerkedtek, utána miért jobb egy kapcsolatra a butább, igénytelenebb, közönséges viselkedésű lány, mint az előző?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 22:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Látod látod! Már megérte ezért reggelni GYK-ára! Most mondanám még, hogy nézd meg az egyedülálló öngyis emo-ós blogomat és akkor hoznám az átlagos szintet is gyorsan...:)))
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

No igen, kezdünk oda kilukadni, ahova gondoltam, hogy eljutunk. :)


Szóval állati ösztönök. És szerinted nekünk, nőknek mit ér az a pasi, akinek az állati ösztöneik fontosabbak, mint az érzelmek, közös életszemlélet?

Előbb-utóbb az a formás kis segg is megszottyosodik, a csini arc ráncos lesz, feljönnek a hurkák, és akkor végtelenül unalmas lesz a világ, mert a buta nő szépsége elmúlt, és nem maradt más belőle, mint egy adag bamba és tudatlan tekintet. És a pasi elkezd sírni, hogy elszarta az egész életét, és elkezd értelmes nő után kutatni. De nem fog találni, mert addigra már ő is öreg lesz, és ráncos, esetleg elvált, többszörös hétvégi apuka. Ugyan, kinek kell egy ilyen?


Mindegy, nem akarok filozofálni, csak a kérdésre próbáltam meg válaszolni odafönn.

A végszó az, hogy aki képes egy okos nőt egy ilyenre lecserélni, az meg is érdemli a sorsát

2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
9%

Nincs köze állati ösztönökhöz. Mindöszesen a tudálékos cajok elég undorítóak. Meg ez a komolyat játszó típus is, ráadásul unalmas is. Mintha az ember az anyjával jönne össze.

Én sem szeretem az anyatípusúakat.

2013. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert annyira csalódott, hogy már nem akar igazán komoly kapcsolatot. Csak, hogy valaki legyen vele... Ha újra az igazit keresné akkor nem ilyet keresne, nem?
2013. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Álljunk csak meg 10-eske! Szerinted ha egy lány szőke, akkor nem is lehet okos?!
2013. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Engem sokszor volt, hogy "lecseréltek" valami ronda, dagadt, és sík hülye nőre... Pedig azt mondják h jó testem, alakom van, meg az eszem is a helyén, csak aztán hallottam h ezek a csajok akik miatt elhagytak 1 hét után már ágyba bújtak velük.. ill. volt 1 exem 25 éves (én akkor voltam 22) aki engem otthagyott egy igénytelen nő miatt akinek az exem elötti kapcsolatából született 19-21 évesen 2 zabigyereke...
2013. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Gyakori jelenség hogy egy nő azt gondolja a másikról, hogy buta, igénytelen, dagadt, ronda stb, és ő sokkal jobb minden téren. Közben lehet, hogy a férfi olyat lát azokban a nőkben, amiket a féltékeny gőg miatt nem tudnak észrevenni. Ez van csajok, alapból feltételezitek, hogy ti vagytok a jobb döntés. Le kéne venni kicsit az egóból.
2017. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert aki nem ti vagytok az mind buta, igénytelen, közönséges RI6ANC! :D
2017. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!