Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogja valaha hagyni a barátnőjét? Vagy csak átvert?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mindig együtt utaztam buszon és egyfolytában szemeztünk. Elég hosszú ideig ment ez, de sosem jött oda hozzám beszélgetni, viszont én egyik haveromtól megtudtam a nevét, és rá is írtam fbon. A beszélgetés nehezen indult, kicsit távolságtartó volt, de könnyen beadta a derekát, és erős flörtökbe bonyolódtunk. Pár hét múlva, elhívott találkozni. Nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk, alig akartam hazajönni olyan jól éreztem vele magam. Utána is sokat chateltünk, és egy héten belül megbeszéltünk egy ujjabb talit. Na az a találkozó végül nem valósult meg, mivel rám írt az egyik haverja, hogy nem érti mit akarok a sráctól de nagyon gyorsan szálljak le róla mivel 2 éve van barátnője, és szeretik egymást. Ezután alaposan elbeszélgettem a pasival de csak annyit tudott mondani, hogy nem boldog a párkapcsolatában, jól érzi magát velem és hogy ők már csak megszokásból vannak együtt, de hogy nekem miért nem szólt erről arra nemtudott válaszolni. Azt is mondta, hogy minnél hamarabb kilép a kapcsolatából és akkor majd szeretne jobban megismerni. Ez egy hete volt, azóta sem lépett semmit, de folyton rámirogat. Szerintetek érdemes várnom, hogy szakítsanak? Vagy én csak 'tartalék' vagyok a számára? Ti mit gondoltok?

17L, 21F


2013. jan. 20. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Voltam ugyanilyen helyzetben.

Amint megtudtam, hogy nője van (a csajtol), hiába próbálkozott.

Azóta mindkettőnknek van kapcsolata (neki másik), ő sokat változott előnyére, és barátok vagyunk:-)

2013. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezek után nagyon nehezen tudnék benne megbízni, még akkoris, ha tényleg ott is hagyná a lányt. De valami nagyon megfogott benne, és alig várom, hogy újra lássam és hogy egyszer végre együtt legyünk...
2013. jan. 20. 11:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan igy voltam. Mobdjuk nem bántam meg semmit,nem banom hogy odaadtam magam neki inkabb csak azt bánom hogy mindig minden szavát elhittem... tul vagyok rajta mondjuk néha még eszembe jut de semmi tobb. A lényeg hogy te ne csinàlj butasagot vàrd meg míg tényleg elhagyja aztan mehet minden ami belefer...
2013. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!