Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és úgy érzem most vagyok először igazán szerelmes. Van egy srác, akit féléve ismertem meg a neten és már az első találkozás alkalmával nagyon tetszett.

Általában nagydumás, pasizós lány vagyok, de vele minden olyan más volt. Csendes, visszahúzódó lettem, még a szemébe is alig mertem belenézni. Eleinte nagyon sokat vitáztam vele, mert nem akartam belemenni egy távkapcsolatba, de nagyon megszerettem, így vállaltam ezt dolgot.

150 km van köztünk és ugye most van a vizsgaidőszak az egyetemen. Nagyon ritkán tudunk találkozni, most kb 3 hét kimarad a két találkozó között.

Szeretek beszélgetni vele, de a hiányzós hisztik miatt félek, hogy elveszítem. Hogyan enyhíthetném a hiányát?

Normális az, hogy ennyi idő után, ennyire szeretem? Hogyan tehetném neki is jobbá ezt a dolgot?

Előre is köszi a normális válaszokat!

17/L


2013. jan. 20. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit , szerelmes vagy most tényleg, ennyi
2013. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Skype :D
2013. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
LOL vicces vagy :-)
2013. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk telefonon, legalább másfél órát, a skype-nál szerintem ez jobb.
2013. jan. 20. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:

"Minden nap beszélünk telefonon, legalább másfél órát, a skype-nál szerintem ez jobb."


Akkor meg mit akarsz?

2013. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A skype-nál jobb????????????????????????

Te hülye vagy vagy valami másik féle skype-ra gondolsz???

2013. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha beszéltek ás látjátok egymást csak éppen nem érintkezhettek annál mi jobb?( leszámitva a találkozást)
2013. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A skype-nál jobb??????

Te hülye vagy vagy valami másik féle skype-ra gondolsz???"


Szerintem azt sem tudja, hogy mi az a skype...Valószínűleg alanfabéta az internetet illetően.

2013. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*analfabéta
2013. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom mi az a skype, de nekem az nem jött be..
2013. jan. 20. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!