Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetett a célja exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a célja exemnek egy ilyen levéllel?

Figyelt kérdés
Általában azzal kezdem a napom h az e-mailjeim átnézem és most exemtől jött egy levél amin kissé meglepődtem.Kezdeném ott h szakításunk után összejártunk nem csak szexre,bulizgatni is.Úgy 4-5 hónapja elment a városból vmi gyerekhez... előtte persze volt egy kis vitánk,a kapcsolat megszakadt(volna),néha írogattam neki amit kb 3 hónapja befejeztem,lemondtam róla,lezártam vele mindent.Persze ő soha nem írt vissza,ezért is furcsa a levél amiben egy képet küldött vmi olyasmi szöveggel h találta mert épp szelektál és h milyen jót nevetett rajta mert eszébe jutott.Na most ez idáig oké,a problémám nekem azzal van h eddig nagy ívben les*art mintha nem is léteznék a több mint 4 éves kapcsolat után,most meg eszébe jutok..... persze úgy tesz mintha nem történt volna semmi rossz köztünk..a levelet töröltem,gondolom számított válaszra amit nem kapott mert nincs szükségem a társaságára... Tapasztalatokat hasonló téren,ötletek bármi jöhet,ha van tippetek h ezt most miért is akkor írjatok.Köszi
2013. jan. 20. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szal 2-1 xD
2013. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért írta, mert azon röhög, hogy veled volt.

Használt téged, te meg nem vetted észre.

Most meg nevet rajtad.


Nem dugni akart, hanem gúnyolódik.


29L

2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínű magányos volt! Sok esetbe akkor szokott az ember régi képeket nézegetni! Vagyis csak ki akar használni! Én nem hagynám a helyedbe!
2013. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam.Nagyon sokat szenvedtem miatta...A levelet töröltem azonnal,nem írtam rá vissza..nem is áll szándékomban felvenni vele még 1x a kapcsolatot semmilyen formában...Azt persze nem állítom h nem adnám neki vissza amit kaptam..
2013. jan. 23. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!