Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal töltötem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal töltötem egy éjszakát (szex is volt), és azóta a lány teljesen belém zugott, de nekem nem tetszik. Nem akarom megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
és mit mondjak?,, vagy mit tegyek? hogy ezt közöljem vele...
2008. jún. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem akarsz többet, nem ártott volna letisztázni még szex előtt.De ha már így alakult legyél kíméletes, DE ŐSZINTE. Felesleges hitegetni puszta tapintatból. Lehet, hogy megbántódik, de hosszú távon neki is jobb lesz így.
2008. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte. Mond meg neki, hogy ennél többet nem szeretnél tőle. Ennyiből érteni fogja, nem kell cifrázni a dolgot.
2008. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb mondd meg neki, mert egyre jobban beleéli magát. Persze ne azt mondd, hogy nem tetszik.

Ilyesmik jók lehetnek:

-nem illünk össze

-nem te vagy az igazi, és ha ebben a kapcsolatban maradok, akkor lehet hogy sosem találom meg a nagy őt

stb. stb.

2008. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat igen ez a nem illunk ossze egy szanalmas duma, egy szanalmas indok... meg az is h nem vagyok kesz egy komoly kapcsolatra. nekem is vegzodott igy kapcsolatom es mit ne mondjak teljesen kibuktam rajta. akkor ennel mar sokkal oszintebb elmondani h te csak egy jo estet szerettel volna de nem szeretned h a dolgok tovabb menjenek es elnezest kersz tole h ilyenbe lovaltad bele a lanyt. de szerintem sex elott erdemesebb es oszintebbb lett volna tisztazni h te tulajdonkeppen erre utazol semmi tobbre es a lanynak van lehetosege eldonteni vagy belemegy igy a dologba vagy nem lesz koztetek semmi. igy is fajni fog a lanynak de sokkal oszintebb vagy es meg fogja erteni es nem azon fog az agytekervenye menni h mit rontott el... mert igazandibol semmit. Remelem segitettem.
2008. jún. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!