Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért teszi ezt velem? Tönkre akar tenni?

Figyelt kérdés

Miért hagyagol mostanában ennyire? Tegnap eljátszotta,hogy eljött délután 3kor,már 6kor menni akart haza,mert mindig kitalál valamit ami miatt menjen.

ma 5kor állított ide előtte telefonáltunk,mondta,hogy visszahív,csak dolga van de nem hívott vissza ugyanis "elfelejtett". Basszus mi van már? Mellesleg már a menyasszonya vagyok (nem élünk együtt)


2013. jan. 21. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Veszett ügynek tűnik. :(
2013. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gondolom wowozik otthon.
2013. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
egyre inkább én is ezt érzem.valamelyik nap vitáztunk össze.ő elmondta,hogy utálja benne azt,hogy ragacs vagyok minden pillanatomban vele lennék,mindig hívom,hogy mikor jössz már át ilyesmi.ezen változtatni próbáltam,egyáltalán nem kérdeztem mikor jön át,semmi ilyesmit,én elmondtam,hogy nekem rossz az,hogy ennyire feltűnően hanyagol,de ő semmit nem változtat ezen.Miért van az,hogy én mindig változtassak,hogy fenn maradjon a kapcsolatunk ő pedig semmit nem tesz érte?
2013. jan. 21. 17:19
 4/18 A kérdező kommentje:
második válaszoló,itt egy 34éves emberről van szó,nem egy tíz évesről...
2013. jan. 21. 17:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg 30-ast ismerek aki bele van buzulva valamilyen játékba sajnos.
2013. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
itt nem a játékról van szó,ha nem vennéd észre...
2013. jan. 21. 17:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg nem egy 30-ast ismerek, akinek az értelmi szintje még a 20-at se éri el. Jogosan vagy felháborodva.
2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"Most kell nevelni a csajt, késöbb (ha már feleség) nehezebb." Vedd már észre! Gondold meg ezt a házasságot, vagy tanitsd meg neki, hogy fogadja el a te feltételeidet is (amig nem késö!)
2013. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Regebben is igy volt ez vagy csak az utobbi idoben?
2013. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

itt én vagyok a csaj.és az én vőlegényem teszi ezt.

utolsó,mostanában lett ez nagy mániája,és napról napra egyre jobban hanyagol...

2013. jan. 21. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!