Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyeb módon tudjam meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyeb módon tudjam meg hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem de nem tudon eldönteni hogy én is tetszem e neki. Élőben nagyon kedves meg mosolyog facen is rendes meg csomó smileyt ír meg hogy puszi. De ő nem kezdeményez csak ír hogy majd beszélünk és amikor beszélünk nagyon rendes. Nem tudom mit gondoljak mert volt egy rossz tapasztalatom és nem akarom rá kivetíteni. Van egy jó ismerősöm aki elég jóban van vele és ő mondta hogy nagyob rendes és jedves stb. Szerintetek kérjem meg őt hogy kérdezzen rá bár az ismerősöm nen tudja hogy tetszik nekem. Vagy jobban járok ha én lépek mondjuk megkérdezen hogy jár e most valakivel és szóbahozom? Szerintetek??

2013. jan. 21. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, hozd szóba.
2013. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosolyog a fészen! AZ érdekes lehet!
2013. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy veszző lemaradt :$
2013. jan. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!